31 Mart yerel seçimler öncesi,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Haliç Kongre Merkezi’nde  AK Parti Sarıyer Adayını Hüseyin Coşkun olarak açıklamasının ardından AK Partinin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, teşkilat mensupları ve yerel basınla buluştu.

b188ad0d-05c9-40fe-8a92-b83051be2a2a

“SARIYERLİNİN HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMESİ İÇİN ADAYIM”

Tüm aday adaylarının da hazır bulunduğu toplantıda konuşan AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun; “Çocukluk yıllarımızdan eğitim hayatımıza, halı sahasından siyasi arenaya kadar Sarıyer’in her anını yaşamış ve Sarıyer’e hizmet edebilme lütfuna ermiş bir kardeşiniz olarak  Sarıyerlinin hak ettiği değeri görmesi için Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle görevlendirilmiş bulunuyorum.”

96e5a809-bdf3-4a15-96b8-d4fb78c1293b

“PROPAGANDA İÇİN DEĞİL, HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Konuşmasına devam eden Coşkun, “Sarıyer’in kaybettiği 14 seneyi telefi etmek adına, belediye başkanı seçilirsek vaadiyle değil, Sarıyer’imizin tüm mağduriyetlerini giderecek projeleri hayata geçirmek suretiyle bu andan itibaren çalışmaya başlıyoruz. Sarıyer belediyesini AK Parti kazanırsa değil, kazanmışçasına, propaganda için değil, hizmet için çalışıyoruz. “ dedi.

“YARIN DEĞİL, "HEMEN ŞİMDİ" DİYORUZ”

Parti çatısı altında bugüne dek olduğu gibi, Sarıyerimizin güzel geleceği için daha da sıkı kenetleniyoruz diyen Coşkun, “Sarıyer o kadar hizmete aç ve adeta kaderine terk edilmiş ki, seçimi kazandığımız gün itibariyle de kayıp 14 senenin telafisi yolunda yine burada olduğu gibi birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Her bir teşkilat mensubumuzu temsilen; Yarın değil, "hemen şimdi" diyoruz! 2024 yolunda "BİRİZ" diyoruz. Sarıyer’imizin sözü olarak da "Sevdamız Sarıyer" diyoruz ve biliyoruz ki Sarıyer Kazanacak.”

f9f55c70-0d8e-4490-a3b5-6879807b84b6

Editör: Levent Pehlivanoğlu