“Sen de oy ver mahallemiz kazansın” sloganı ile Bahçeköy Yeni Mahalle Muhtar adaylığını açıklayan Ahu Ergün, çalışmalara devam ediyor. Ergün, "Mahallemize bir kadın eli değecek; mahallemize hizmet vereceğiz ve mevcut eksiklikleri gidermek için gayretli olacağız” Dedi.

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na muhtar adaylığı hakkında bilgi veren Ahu Ergün, "Mahallemizin sorunlarını biliyorum. Çevremde oluşan beklenti ve hizmet yapacağıma olan inancım doğrultusunda muhtar adaylığımı koydum. Amacım; İstiyorum ki mahallemize bir kadın eli değsin." dedi.

GÜÇLÜ BİR EKİBİMİZ VAR

Muhtarlık yoluna çıkarken hiçbir siyasi iradenin desteği ile yola çıkmadığını, sadece mahalle sakinlerinin desteğine ihtiyacının olduğunu belirten Ahu Ergün, “Ben kendime ve mahalle sakinlerime güveniyorum ve bu yüzden yola çıktım. Güçlü bir ekibimiz var" dedi.

Sarıyer'de kadın muhtarları başarılı bulduğunu söyleyen Muhtar Adayı Ergün; “Kadınlarımızın emeklerini değerlendireceği projeler oluşturacağım. Esnafımız için finansman destek programları başlatacağım” diye konuştu.

Ahu Ergun 1

Ahu Ergun 2

Editör: Levent Pehlivanoğlu