Açıldığı günden  bu yana okul öncesi eğitimde fark yaratmaya devam eden Zekeriyaköy Kidsdorf Anaokulu, yeni projeye daha imza attı.

Zekeriyaköy’de Kidsdorf’un 1 Kasım 2023 tarihinde hayata geçecek yeni projesi velilerin yaşamına bir nebze de olsa katkı sunacak. Hafta içi akşam ve hafta sonu gün içerisinde 4 saate kadar öğrencilere rehberlik hizmeti verilecek projede, ailelerin kısıtlı zamanlarında yaşamlarını kolaylaştırması hedefleniyor.

KİDSDORF KURUCULARI;  “AİLELERİN YOĞUN TEMPOLARINA DESTEK OLACAĞIZ”

Sarıyer Posta’ya yeni proje hakkında konuşan Kidsdorf  kurucuları şunları söylediler. “Zekeriyaköy ve çevresinde yaşayan aynı zamanda velilerimizin iş tempolarına destek olmak, diğer taraftan özel yaşantılarına vakit ayırmak isteyen velilerimizin ihtiyaçlarına bir nebze de katkı sağlamak adına geliştiridiğimiz projede, kendi bünyemizde hazırlanmış bir eğitim içeriği ile uzman öğretmen ve kurum yöneticisi eşliğinde öğrencilerimize hafta içi akşam ve hafta sonu gün içerisinde 4 saate kadar rehberlik hizmeti vereceğiz. Böylece öğrencilerimiz kendi yaş ve gelişim düzeyine göre hazırlanmış içerik ile birlikte eğlenerek öğrenirken, velilerimiz de kendi yaşantılarına dair planlarını aksatmadan sürdürebilecekler.”

Zekeriyaköy Mah. Gümüşçüler Sk. No:28/1 Sarıyer-İstanbul

Telefon: 0505 876 50 11 / [email protected]

kidsdorf-1-kopya