CHP İstanbul İl Gençlik Kolları, kentin 39 ilçesinde fahiş zamları protesto etmek için oluşturulan, 'zam duvarı' eylemine binlerce vatandaş katılım sağladı. Vatandaşlar zamlarla ilgili talep ve düşüncelerini yazdı.

Maslak İTÜ Metro çıkışında düzenlenen etkinliğe; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, CHP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Azmi Mertcan Uluevli, CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç ve CHP ilçe yöneticileri katıldı.

Başkan Yalınkılıç; “Yazılanlar her şeyi anlatıyor”

Başkan Yalınkılıç, CHP İstanbul İl Gençlik Kolları, kentin 39 ilçesinde fahiş zamları protesto etmek için oluşturulan, 'zam duvarı' büyük ilgi gördüğünü belirterek şunları söyledi. “Maslak İTÜ Metro çıkışında gerçekleştirdiğimiz ‘Zam Duvarı’ etkinliğimizde hem broşürlerimizi dağıttık hem de yurttaşlarımıza ‘Söz Sizin’ diyerek, başta zamlı elektrik faturaları olmak üzere içlerinden geçenleri, dertlerini panoda yazıya dökmelerini istedik. Yazılanlar her şeyi anlatıyor! Halkımıza gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

SARIYER POSTA