Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) temsilcisi Yenimahalle güçlü fikstüre rağmen lige tutunmayı başardı.

Sezon başında herkesin kesin düşer gözüyle baktığı Yenimahalle Ligin 2. Yarısında nokta transferlerle 39 puanla lige tutundu.

SARIYER’İ TEMSİL ETTİK”

Çok zorlu bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, emeği geçen futbolcu, teknik yönetime teşekkür eden kulüp Başkanı Emre Yaldız, “Bize kesin düşerler dediler. Bizler inandık ve adeta kenetlendik. Kimseden 1 Kuruş destek almadan kendi imkanlarımızla lige tutunduk. Ve Sarıyer’i temsil ettik.  Bu da Sarıyer’in ayıbı olsun. Bölgesel Amatör Lig’de kendi grubumuzda 2 ve 3’cü liglerde yıllarca mücadele etmiş birbirinden güçlü rakiplere karşı oynadık” Dedi.

C96Ff3Da E5E8 4994 92A5 7Bc8B9Bcd019(1)

“YENİMAHALLE ZORU BAŞARDI”

Ligin devre arasında Futbol Şube Sorumlusu olarak takımın başına getirilen Serkan Torun’la çıkışa geçen Yenimahalle’de sevinç sürüyor. Ligde kaldıklarından dolayı mutlu olduklarını ifade Torun şunları söyledi. “Bu takım bir galibiyet alamadan düşer dediler, 11 galibiyet aldık ve 39 puanla ligde kaldık. Kısacası Yenimahalle zoru başardı.  Bu anlamda bizlere inanan ve yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Ekran Görüntüsü 2024 05 14 122858