Zekeriyaköy’de ‘Temelden Çatıya Her Yapıya’ mottosuyla hizmet vermeye başlayan Yapı Market, yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirmeye başladı.

Üç genç girişimcinin bir araya gelerek kurduğu Yapı Market, Zekeriyaköy Garanti Koza’da sade bir törenle açıldı. Yapı dekorasyon, İnşaat malzemeleri, iş güvenliğine ve hediyelik eşya gibi geniş ürün portföyü ile göz dolduran Yapı Market, tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye başladı. 

İÇ MİMAR VE USTA DESTEĞİ SAĞLIYORUZ

Ferah yaşam alanlarını inşa ederek daha iyi bir hizmet kalitesi sunmayı hedefleyen Yapı Market kurucularından Aytek Polat, “Amacımız sıradan bir yapı market hizmeti vermek değil. Bizi meslektaşlarımızdan ayıran kurduğumuz kurumsal yapı ile müşterilerimizin bire bir muhatap bularak çözüme daha hızlı kavuşabilmesi. Sadece mağazamız sınırları içerisinde değil kendi yaşam alanlarında da en iyi hizmeti sunabilmek için iç mimar ve usta desteği de sağlıyoruz” dedi.

KADIN ELİ

Sektörel olarak bakıldığında kadın ve nalbur işlerinin iki zıt kutup gibi durduğunu ancak kadın eli ve gözü ile her şeyin daha farklı olabileceğini vurgulayan Elif Celepçi “Günümüzde erkek işi olarak adlandırılan inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi planlıyoruz. İşin mutfağına girdiğiniz zaman her şeyin kadın eliyle güzelleşttiğini görüyorsunuz. Bir silikon diziliminden bile bu farkı rahatlıkla görebilirsiniz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile de bunu ön planda tutarak ev ve işyerinizin her alanında güzellikler katmak için hizmet vereceğiz” diye konuştu.

ANAHTAR TESLİM

A’dan Z’ye evinizin her ihtiyacını karşılamayı hedeflediklerini belirten Rıfat Celepçi, “Ayrı mesleklerden gelerek farklı bakış açısı ile oluşturduğumuz yapı marketimizde evinizin temelinden başlayarak daha yaşanılabilir alanlar sunmayı planlıyoruz. Hedeflerimiz çok farklı ve evinizle ilgili her detayı planlayacak ekip ile beraber hareket ediyoruz. Sıfırdan bize evinizin anahtarını teslim etmek isterseniz projemizi çiziyoruz, ekibimizle evinize giriyoruz ve anahtar teslim ediyoruz” dedi.

Peker Holding’in yeni projesi Maslak’ta Peker Holding’in yeni projesi Maslak’ta