Grup Beyaz Martı 10. yılında sosyal projelere imza atacak

Grup Beyaz Martı 10. yılında sosyal projelere imza atacak

29 Aralık 2014 Pazartesi 23:14
1973 Okunma
Grup Beyaz Martı 10. yılında sosyal projelere imza atacak
Sarıyer'de taraftar grubu olarak yola çıkan, zamanla dostluk ve semt sevdasının etkisiyle, sadece taraftarlık değil, adeta bir sosyal paylaşım ve etkileşim grubu halini alan Grup Beyaz Martı 10 yaşında. 

gbm

Bugüne dek içeride ve deplasman maçlarında organizasyonlar düzenleyen, renkli aktiviteleriyle tanınan Grup Beyaz Martı, bunlar dışında çeşitli sosyal sorumluluk ve farkındalık projeleri hayata geçirme kararı aldı. 10. yılını, düzenlenecek bir gece ile kutlama kararı alan Grup Beyaz Martı üyeleri, grup içinde görev paylaşımı da yaptı. İçinde Sarıyer'in pek çok kesiminden renkli simalarını barındırması ile bilinen GBM, huzur evi, çocuk esirgeme kurumu vb yerlere ziyaretler gerçekleştirip, özellikle gençliğin en büyük belası olan uyuşturucu ile mücadele noktasında farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Grubun aldığı en radikal kararlardan biri ise; "Grup içinde bulunan herkesin Sarıyer Spor Kulübü'ne üye olması gerekliliği" olarak dikkat çekti. Kısa vadeli programlar içinde; Belediye Başkanı ve kulüp başkanına ziyaret yapılarak, projelerin sunumu ve Sarıyerli amatör takımların maçlarına gidilerek, destek olunması da yer almakta.

Tribünlerde yaptığı renkli şovlarla da dikkat çeken GBM Adına Sarıyer Haber'e açıklamada bulunan Grup Beyaz Martı kurucularından Ömer Acun, şunları söyledi: "2004 Yılında başladığımız Grupbeyazmartı Bağımsız Taraftar Oluşumunun 10. yılını yaşıyoruz.
Bu zaman zarfı içerisinde tribünde, toplantılarımızda, çalışmalarımızda ve sosyal medya adreslerimizden bizi takip ederek yalnız bırakmayan bütün üyelerimize desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Birlik ve beraberliğin giderek artacağı, GBM ailesinin gitgide daha da büyüyeceği, Sarıyer'imiz için her zaman itici bir güç olacağı nice yılları beraber kutlamak dileğiyle, emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim".
Grup Beyaz Martının facebook paylaşımlarına;https://www.facebook.com/grupbeyazmarti
Twitter paylaşımlarına; https://twitter.com/grupbeyazmarti adreslerinden ulaşabilirsiniz..


Son Güncelleme: 29.12.2014 23:14
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol