SASİDER'den MHP'ye ziyaret

SASİDER'den MHP'ye ziyaret

20 Şubat 2016 Cumartesi 13:24
1478 Okunma
SASİDER'den MHP'ye ziyaret
Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) Dernek Başkanı Ali Genç ve Yönetimi, MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Yapılan görüşmede, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ile Sarıyer’deki sorunlara ilişkin karşılıklı istişare ederek çözüm önerilerinin hayata geçirilmesi hakkın da fikir alış verişinde bulunuldu.

martı  2Ziyaret esnasında her iki taraf arasında samimi geçen diyalogda, Sarıyer gündemi ile ilgili konuları karşılıklı paylaştılar. Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) Dernek Başkanı Ali Genç ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Sarıyer’de bulunan bütün siyasi partilerle karşılıklı görüş alış verişinde bulunmak istiyoruz. MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç’i makamında ziyaret ederek, Sarıyer’in gündemi, ekonomik, sosyal ve kültürel konulardaki sorun ve istekleri karşılıklı paylaştık. Dernek olarak üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirttik” dedi.

MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç de ziyaretten memnun kaldığını belirterek ”Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) Dernek Başkanı Ali Genç ve Yönetim Kurulu üyelerinin partimizi ziyareti bizleri son derece memnun etti. İnşallah biz de bu derneğe, ilerleyen günlerde iadeyi ziyarette bulunacağız” diye belirtti.

Sarıyer Martı


Son Güncelleme: 20.02.2016 13:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol