Sarıyer’de 2015-2021 yılları arasında 6 yıl hizmet verdikten sonra kliniğini Etiler-Akatlar’a taşıyan Klinik Psikolog (Uzman) Sinem Taşyaran Unan; bir yandan burada danışmanlık hizmeti vermeye devam ederken, bir yandan da akademisyenlik kariyerini sürdürüyor.

Öğretim Görevlisi olarak 2017’den bu yana İstanbul Okan Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrencilerine dersler veren Taşyaran Unan, aynı zamanda yine aynı üniversitede doktora yeterliğini tamamlayarak doktor adayı unvanını almaya hak kazandı.

Taşyaran; ‘Yetişkinlerde Empati ve Kişilik Özellikleri’ konusunda yürüttüğü doktora tez çalışması için 18 yaşından büyük katılımcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Katılımcıların dolduracağı ankette kişisel bilgileriniz (adınız-soyadınız, kurumunuz vb.) sorulmayacak, diğer bilgileriniz ise tamamen gizli tutulacak olup, anketin tamamlanması için yalnızca 15 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bilime vereceğiniz bu katkı sayesinde araştırmamızda; hangi kişilik özelliklerine sahip insanların empati kurmada daha iyi oldukları, duyguları anlamak ve duyguları hissetmek arasında farkların hangi özelliklere göre değiştiği gibi şimdiye kadar sorulmamış soruların cevap bulması hedeflenmektedir. Bu nedenle anketi samimiyetle doldurmanız oldukça kıymetli. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak anketi hemen doldurmaya başlayabilirsiniz; https://forms.gle/jKqvtdWxN717Lm6C6
 

2023 yazına kadar tamamlanması planlanan doktora tez çalışması için katılımınızı bekliyoruz. Araştırmaya dair herhangi bir sorunuz olursa [email protected] adresinden Klinik Psikolog Sinem Taşyaran Unan ile iletişime geçebilirsiniz.