1999 - 2004 yılları arasında Anavatan Partisi'nden Sarıyer Belediye Başkanı olan M. Sedat Özsoy, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu'nu makamında ziyaret etti.

2009 yerel seçimlerinde MHP'den, 2014 yerel seçimlerinde ise AK Parti'den Sarıyer Belediye Başkan Adayı olan deneyimli siyasetçi ile Genel Yayın Yönetmenimiz Levent Pehlivanoğlu'nun görüşmesi oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

ÖZSOY YEREL BASININ ÖNEMİNİ VURGULADI

Belediye başkanı olduğu yıllarda Sarıyer'de hayata geçirdiği projelerle hatırlanan M. Sedat Özsoy, Sarıyer Posta Gazetesi aracılığıyla ilçe gündemini yakından takip ettiğini ifade etti. Gazetemizin yayın politikasını beğendiğini belirten Özsoy, yerel basının önemine de vurgu yaptı.

"MESLEKİ HAYATIMDA ÖNEMLİ BİR YERİ VAR"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Levent Pehlivanoğlu ise şunları söyledi: "Mesleki hayatımda önemli bir yeri olan Başkanımız M. Sedat Özsoy'un ziyareti bizleri çok mutlu etti. Kendisi ile belediye başkanlık döneminden birçok anımız var. Onları yad etme şansı bulduk. Kendisine ve Özsoy ailesine sağlıklı bir ömür diliyorum."

SARIYER POSTA GAZETESİ