Sarıyer Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen Oyun Arası Oyun ve Üç Dahi oyunları yeni yılda da tiyatro severlerle buluşacak. 

sariyer-belediyesi-tiyatro (2)

Tiyatro sezonunun açılmasıyla Sarıyer Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından hazırlanarak sahneye koyulan birbirinden güzel iki ayrı oyun izleyiciler tarafından tam not aldı. Sadece Sarıyer’den değil, İstanbul’un farklı ilçelerinden gelerek Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenen oyunları izleyen vatandaşlar perde sonunda tiyatrocuları ayakta alkışladılar. 

sariyer-belediyesi-tiyatro (3)

Bir tiyatro oyununun gala gecesinde seyretmeye giden beyaz yakalı bir çalışan ile bağlı bulunduğu yönetici arasında geçen trajikomik bir hikayeden oluşan Oyun Arası Oyun’u ile paranoid şizofren bir müzisyen, obsesif kompulsif bozukluğu olan bir bilim adamı ve otizm spektrum bozukluğu olan bir medyumun tutuldukları klinikte gizli bir deney üzerine çalışmalarını anlatan Üç Dahi oyunları yeni yılda da izleyicisiyle buluşacak. 

sariyer-belediyesi-tiyatro (6)

Tiyatro severlerin ücretsiz olarak izleme imkânı bulduğu oyunlar için www.sariyer.bel.tr adresi üzerinden rezervasyon yapılması gerekiyor.