Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Okur-Yazar buluşması kapsamında Sarıyerli yazarları, Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde okuyucuları ile buluşturdu.


 

rezaOkuyucu ve yazarların katılımıyla gerçekleşen Okur-Yazar buluşmasındaki imza gününe Sarıyerli yazarlardan İbrahim Balcı, Bilge Karaduman, Rezan Özger ve Tuncay Dağlı katıldı.

Sarıyerli yazarlara yoğun ilgi


Sarıyerlilerin büyük ilgi gösterdiği imza gününe Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yanı sıra Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Belediye Meclis Başkanvekili Hüseyin Coşkun, Meclis Üyeleri, Aysin Günen, Fatik Eker, Ali Görgülüer, Sevim Yalınkılıç, Hayrettin Dereli, Sarıyerli siyasetçi ve milletvekili adayları Dr. Cengiz Alp ve Hülya Güntaş, mustafa balcıeski Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, eski Meclis Üyesi Hacı Mehmet Bayraktar, CHP Kadın Kolları Başkanı Nihal Yeşilbaş, CHP Gençlik Kolları Başkanı Nihan Sabaz, CHP İlçe Yöneticileri Ayla Osmanoğlı Yiğit, Halil İbrahim Yücel, Saniye Süzer, Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı Hülya Demir, eski MHP Belediye Meclis Üyesi Oğuzkan Yüksel, eski BBP İlçe Başkanı Hüseyin Koç, gazeteciler İrfan Terzi, Emin Ayyıldız, eski CHP Kadın Kolları Başkanı Servet Nadir ile çok sayıda kitap dostu etkinliğe katılanlar arasında yer aldı. Katılanlar bu tür etkinliklere ev sahipliği yaptığı için Sarıyer Belediyesi’ne teşekkür etti.

Etkinlik yazarların kitaplarını imzalatıp okurlarıyla hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

bilge