Vadi İstanbul'da bulunan restaurant'ın çevresinde çalışanları tarafından darp edilmeye çalışılan Danilo Zanna, Türkiye'yi terk mi ediyor? Bakın ülkemiz hakkında neler söyledi

İtalyan şef Danilo Zanna Sarıyer'de kendi restoranı önünde işten çıkarılan 2 çalışanı tarafından darp edilmişti. Üzücü olayın ardından ülkeyi terk edeceği söylenen ünlü şef iddialara cevap verdi. Zanna, "Hiçbir eylem, insan ve olay beni Türkiye'ye ve içinde yaşayan toplumuna duyduğum sevgi ve saygıyı benden alamaz. Her zaman işimin başındayım" ifadelerini kullandı.

Restoranının önünde, işten çıkarıldıkları söylenen 2 çalışanı tarafından darp edilen İtalyan Şef Danilo Zanna, Türkiye'yi terk edeceğine yönelik iddiaları yalanlayarak, "Hiçbir eylem, insan ve olay beni Türkiye'ye ve içinde yaşayan toplumuna duyduğum sevgi ve saygıyı benden alamaz" dedi.

RESTORAN ÖNÜNDE DARP EDİLDİ

İddiaya göre Zanna'ya ait restoranın 2 eski çalışanı işten çıkarıldıkları gerekçesiyle Danilo Zanna'nın yanına gelerek tartışma çıkardı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle işletme zincirinin İzmir şube müdürü darp edildi.

"İŞİMİN BAŞINDAYIM"

Zanna, "Daha önce de söylediğim gibi her zaman şiddete karşıyım fakat böyle kötü bir olay yaşandı. Gereken şikayetleri yaptım. İşimize engel olmasına asla izin vermem. Her zaman işimin başındayım abiciğim" dedi" dedi. 

Editör: Levent Pehlivanoğlu