Sarıyer Müftülüğü’nce Diyanet Vakfı yayınlarından Seyfettin Yazıcı’nın “Açıklamalı İbadet Rehberi” isimli kitabından 3 okulda yapılan bilgi yarışmasına giren öğrencilere ödülleri verildi.

sariyer-muftulugu-yarisma

Sarıyer Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nce organize edilen dini bilgiler yarışması Ayazağa Anadolu Lisesi, Prof. Dr. Ali Kemal Yiğitoğlu Ortaokulu ve Bahçeköy Türkan Efe Ortaokulu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Kaybedeni Olmayan Bilgi Yarışması” ödül törenleri düzenlendi. Toplamda 3 okulda 482 öğrencinin müracaat ettiği, 292 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Bilgi Yarışmasında 40 öğrenciye para ödülü, 60 öğrenciye ise “At’a Binme ve Ok Atma” etkinlik ödülü verildi.

sariyer-muftulugu-yarisma-1

Sarıyer İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, yarışmaya katılan tüm öğrencilere, okul yönetimlerine ve din kültürü öğretmenlerine ve bu yarışmayı organize eden Gençlik Koordinatörlüğü ekibine teşekkür etti. Yarışmaya katılan öğrenciler de yarışmanın her aşamasında desteğini esirgemeyen Sarıyer İlçe Müftüsü Mehmet Muslu’ya teşekkürlerini sundu.

Editör: Levent Pehlivanoğlu