Sarıyer'in sorunlarını 13 yıldır aralıksız dile getiren, tüm siyasi partilere eşit mesafede duran, STK'ların sesi olan ve ilçenin nabzını tutan Sarıyer Posta Gazetesi, 2021 yılının ilk ayında ilçemizde yaşanan gelişmelerin yer aldığı 151. sayısıyla okurlarının karşısına çıktı.

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu yönetiminde ilkeli ve tarafsız yayın politikası misyonunu edinen gazetemiz, siyasetten eğitime, spordan sanata kadar ilçemizde yaşanan gelişmeleri aktarmayı sürdürüyor.

“BİZİM İŞİMİZ GAZETECİLİK”

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, “Ülkemizde görülen ilk corona vakasının üzerinden yaklaşık 11 ay geçti. Sarıyer Posta ailesi olarak bu süreçte yayın hayatımıza zor şartlar altında da olsan siz değerli okuyucularımıza gerek dijital, gerekse basılı gazete olarak ulaştık. Bu zaman zarfında üstümüzdeki sorumluluğumuzun bilinci ile kamuoyunu yerel ve idari yönetim ile birlikte koordineli olarak sağduyu çerçevesinde haberlerimizi yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Bizim işimiz gazetecilik” ifadelerini kullandı.

SARIYER POSTA GAZETESİ