Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı,  ‘10 Ocak İdareciler Günü’ kapsamında 2003 -2005 dönemlerinde Sarıyer Kaymamı olarak görev yapan Yaşar Gül’ü evinde ziyaret etti.

Kaymakam Kalaylı’yı Uskumruköy’deki evinde ağırlayan emekli Kaymakam Yaşar Gül ve eşi Nedret Gül nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu hazır bulundu.

yaşar-gül-sariyer

 KAYMAKAM KALAYLI’DAN KUTLAMA MESAJI

 ‘10 Ocak İdareciler Günü’ üzerine mesaj yayımlayan Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, “Devletimizin, il ve ilçelerde temsilcisi olan, masa ve mesaiye bağlı olmadan 24 saat görevinin başında bulunan, tüm kurumları koordine ederek devletin birlik ve beraberliğini temsil eden Mülki İdare Amirlerimiz; milletimizin huzuru, mutluluğu ve refahı için hareket eden, vatandaşlarımıza efendilik değil, hizmetkâr anlayışıyla mesleki misyonun canlı tutulmasını sağlayan bir görev anlayışına sahip idarecilerdir. Bu duygu ve düşüncelerle; ebediyete intikal eden tüm idarecilerimizi rahmetle anar, başta çalışma arkadaşlarım vali yardımcılarımız ve ilçelerimizde hizmet veren kaymakamlarımız olmak üzere tüm idarecilerimizin bu özel gününü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu