Bahçeköy’ün tanınan isimlerinden Noman Ülker, CHP örgütünün güçlü desteğiyle Sarıyer Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylığını açıkladı.

Bahçeköy uzun yıllardır kendilerini temsil edecek bir meclis üyeliği eksikliği ile mücadele ederken bu boşluğu dolduracak isim olarak öne çıkan Noman Ülker, parti ve örgütünün tam desteğini alarak Sarıyer Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığını, CHP Bahçeköy ofisinde büyük bir katılımla duyurdu.

Siyasi ve sosyal konularda Bahçeköy’ün bir sesi olarak ön plana çıkan ve partinin neferi olarak aktif bir şekilde çalışan Ülker yaptığı açıklamada, “Sarıyer’in ve Bahçeköy’ün sorunlarını yakından biliyorum, bu süreçte bölge halkıyla birlikte çözümler üretmek, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını hayata geçirmek için buradayım. Mecliste sizlerin gözü, kulağı ve vicdanı olmak için bu yola girdim” dedi.

Mahalle başkanları ve partililerin yoğun katılım gösterdiği toplantıda söz alan Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Osman Devrim Elvan da meclis üyeliği yolunda Noman Ülker’e desteklerini belirtti.

Evli ve iki çocuk babası olan Noman Ülker, halen üst düzey yöneticilik görevini sürdürmektedir.

Editör: Levent Pehlivanoğlu