Rüya Ersavcı, “Ninnilerle Tatlı Rüyalar” albümünü hazırladı. Albüm 23 Aralık’ta Youtube ve tüm dijital platformlarda yer alacak.

Fış Fış Kayıkçı, Kırmızı Balık’ın ninni versiyonu, Rüya Ersavcı tarafından güncellenen sözleri ile Uç Uç Böceğim ve tüm söz ve müziği Rüya Ersavcı’ya ait Hoş geldin Bebek, Kuzu ve Yeni Yıl Ninnisi isimli ninnilerin yer aldığı albüm dinleyici ile buluşmak için gün sayıyor. 

rüya-ersavcı-ninni (2)

ANNELERİN YÜREĞİNDEN KOPUYOR

Albüme ilişkin açıklamalarda bulunan Rüya Ersavcı, “Yüzyıllardır annelerin yüreklerinden kopup gelen ninnilerin, bebeklere sevginizi anlatmanın en içten yolu olduğunu ve onları sakinleştirip, mutlu ve huzurlu olmalarını sağlamak istiyoruz. Bu amaçla çıktığımız yolda, yepyeni ninnilerle “Ninnilerle Tatlı Rüyalar” albümünü hazırladık” dedi.

“NİNNİLERİN ENSTRÜMANTAL VERSİYONLARI BULUNUYOR”

Albümün 23 Aralık’ta çıkacağını ifade eden Rüya Ersavcı, “23 Aralık’ta Fış Fış Kayıkçı adlı ninnimiz, yepyeni klibiyle Ninnilerle Rüyalar Youtube sayfamızda ve tüm dijital platformlarda yer alacak. Düzenlemesini Bertan Coşar’ın yaptığı ve bir anne olarak keyifle seslendirdiğim ninnilerle, bebeklerinizin huzur ve şifa ile uyumasını, sizlerin de uykusuz kalmamanızı diliyoruz. Tibet çanaklarının titreşim ve rezonanslarının dağıttığı şifa ve huzur tınılarıyla birlikte doğa seslerini kullanarak birbirine bağladığımız altı adet ninninin yer aldığı albümün devamında sadece ninnilerin enstrümantal versiyonları bulunuyor. Böylelikle, dilerseniz ninnileri öğrendikten sonra bebeğinize kendiniz de söyleyebilirsiniz” ifadelerini kullandı.