İYİ Parti’nin geçmiş dönem Sarıyer İlçe Başkanlığını yapan Mustafa Yazıcı, 3. Olağan Kongresi sonrası gazetemize özel değerlendirmelerde bulundu. Yazıcı, adaylıktan çekilen Cem Sak ve Ahmet Kaya’ya şu mesajı verdi: “Davaya küsmek olmaz.”

TİM Show Center’da gerçekleşen İYİ Parti Sarıyer’in 3. Olağan Kongresi’nin ardından Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na özel açıklamalarda bulunan Mustafa Yazıcı, “Partimizi bugün umut veren bir noktaya getirdik. Sonuçtan çok memnunum. Bunu ekibimle beraber başardık. Ayrılırken gözüm arkada değil. Çok inandığım ve güvendiğim arkadaşlara teslim ediyorum. İnanıyorum ki onlarda partimize en iyi hizmetleri verecekler” dedi.

“GELMEMELERİNE ÜZÜLDÜM”

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı adaylığından çekildiğini gazetemiz aracılığı ile kamuoyuna paylaşan Cem Sak ve Ahmet Kaya ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Yazıcı, “Davaya küslük olmaz” diye konuştu; “Adaylıktan çekilen isimler benim ilk yönetimimde olan arkadaşlardı. Gelmemelerine çok üzüldüm. Bugün bu arkadaşlarımında burada olup, demokrasi şölenine tanık olmalarını, bu heyecanı yaşamalarını isterdim. Demokrasilerde önemli olan fikirlerin konuşulabilmesidir” diyerek sitemini dile getirdi.

“SARIYER İYİ OLACAK”

Mustafa Yazıcı, gazetemiz aracılığıyla Sarıyerlilere, “İYİ Parti’ye güvenin. Önümüzdeki dönemlerde ‘İYİ’ olacak. Sarıyer’de vatandaşlarımız endişe etmesinler. Sarıyer’i umut ettikleri noktaya mutlaka taşıyacağız” diyerek mesajını iletti.