14 Mayıs'ta yapılcak olan  Cumhurbaşkanlığı ve milletvekiliği seçimleri yaklaştıkça, parti çalışmalarına olan saldırgan tavır giderek artıyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin pankartlarına yapılan saldıralar devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili İstanbul 2.bölge aday adayları Serkan Büyük ve Servet Satır teşkilatlarının pankartlarına yapılan saldırıyı kınadı.

“SALDIRIYI KINIYORUZ”

Serkan Büyük  “Bölgemizde gerçekleştirilmiş olan, seçim çalışmalarımızı sekteye uğratmak amacı güden bazı terbiyesiz saldırılar yapılıyor. Biz nasıl diğer siyasi partilerin çalışmalarına saygı duyuyor, başka partilerin siyasi çalışmalarına ve kendilerine saygı ile yaklaşıyorsak onlardan da aynı saygıyı beklemekteyiz. Bölgemizde reklam çalışmalarımıza ve afişlerimize yapılan çirkin saldırıları kınıyoruz” dedi.

serkam-büyük-mhp-sariyer

“BİZİM DERDİMİZ GÜÇLÜ TÜRKİYE’DİR”

Yapılan saldırılar sonucunda gerekli mecraların konu ile ilgili soruşturmalara başladığı bilgisini veren Milliyetçi Hareket Partisi aday adayı Serkan Büyük,  “Siz vatandaşlarımızdan ricamız yapılan bu saldırılara şahit olmanız durumunda gerekli uyarıları yapmanızdır. Bizim derdimiz güçlü Türkiye’dir, güçlü demokrasidir” diyerek sağduyu çağrısında bulundu.