10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Tarabya Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Mehmet Kadir Reisoğlu ile Kireçburnu Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Çağlar Coşkun’un birlikte organize ettiği birlikte kahvaltı programı Sarıyer’de bir ilk oldu.

Kireçburnu Mahallesi Muhtarlığı Semt Evi’nde düzenlenen kahvaltı programına Tarabya Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Mehmet Kadir Reisoğlu ile Kireçburnu Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Çağlar Coşkun, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ve Sarıyer’in yerel basın mensupları katıldı.

mehmet-kadir-reisoglu-caglar-coskun

İKİ MUHTARDAN GAZETECİLERE ANLAMLI  JEST

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesi muhtarlık görevlerine yeniden aday olan Kireçburnu Mahallesi Muhtarı Çağlar Coşkun ve Tarabya Mahallesi Muhtarı Mehmet Kadir Reisoğlu, kahvaltı programlarına katılımlarından dolayı yerel basın mensuplarına teşekkür ettiler. Mahallelerindeki yönetim anlayışları ve vatandaşlara yaklaşımlarıyla sevilen muhtarlar Coşkun ve Reisoğlu, Sarıyer’de vatandaşların haber alma konusunda gece gündüz çalışan basın emekçilerinin gününü kutlayan muhtarlar mahallelerini ve hedeflerini anlattılar.

muhtarlar-basin-kahvalti

YEREL BASINLA BİR ARAYA GELDİLER

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazeteciliğin önemine dikkat çekerek, “Sarıyerimizin değerli basın emekçilerinin gününü kutluyoruz. Basınımızı bu özel günlerinde unutmadık. Bizler mahallelerinin dertleriyle dertlenen muhtarlar olarak, Sarıyerimizin sesi olan yerel basın mensuplarımızın da her zaman yanındayız” şeklinde görüş belirttiler. 

Program,  günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu