ÖZEL HABER

Sarıyer Spor Kulübü Yöneticisi Birkan Göl ve Sarıyer Spor Kulübü Müdürü Şeref Ayer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u ziyaret ederek ismi yazılı Sarıyer forması hediye etti.

Sarıyer markasını, kulübün tanınırlılığını ve sosyal yönünü güçlendirmek için ziyaretlerine devam eden lacivert beyazlı yöneticiler, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u ziyaret etti.

Kurtulmuş’tan, Sarıyer’e mesaj                                              

Birkan Göl ve Şeref Ayer’i makamında ağırlayan Numan Kurtulmuş, “Sarıyer halkına selamlarımı iletiyorum. Sarıyer çok köklü bir kulüp. Mazisinde birçok başarılarının olduğunu biliyorum. Sarıyer’in yeniden eski günlerine dönmesini temenni ediyorum” dedi.

Sarıyer’e stat müjdesi

Kurtulmuş’a kulüp hakkında bilgiler veren kulüp yöneticileri Ayer ve Göl, Sarıyer’e yapılması istenen yeni stat konusunda destek istedi. Yöneticiler, Orhan Keçeli Tesislerinin Sarıyer’ kamp ve antrenman tesisi olarak devredilmesi talebinde bulundular. Kurtulmuş bunun üzerine, “Sarıyer hala eski statta mı oynuyor? Kulüp olarak biraz geriden geliyorsunuz. Özellikle stat konusunda girişimlerin yapılması gerekiyor. Stat ve tesis projelerini 2019 yılı içersinde hazırlayın. Biz de 2020 bütçesi içerisine alalım” dediği öğrenildi.

Sarıyer Posta gündeme getirmişti

Gazetemizin 124. sayısında ‘Spor Bakanı’ndan gazetemize özel açıklamalar’ başlıklı haberde kaleme aldığımız stat konusu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Kulüp yöneticileri özellikle stat ve tesis konusunda görüşmelerini sürdürüyor. Hatırlanacağı üzere Sarıyer Posta konuyla ilgili en yetkili isim olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile özel röportaj gerçekleştirmiş, Sarıyer’in yeni stat isteğini kamuoyuna duyurmuştu.