Beşiktaş Futbol Okulu’nda antrenmanlara başlayan Lidya Ağrıoğlu, istikrarıyla takım uyumuyla ve mücadelesi ile göze batıyor.

Futbola çok kısa süre önce başlayan Lidya, yeteneği doğrultusunda kendi isteğiyle sıkı bir antrenman programında futbol eğitimine devam ediyor. Çalışkanlığı ve öğrenme azmiyle gelecek vaat eden küçük kartaliçe, şimdiden hedef ve hayalleri erişebilmek çalışmalarını sürdürüyor.

kartaliçe

Beşiktaş Futbol Okulları Nisan kampında altyapı seçmelerine hazırlanan Lidya, göze girmeye ve Beşiktaş’ın altyapısına girmeye kararlı.

Beşiktaş Futbol Okulu’nda eğitim olan tüm sporcuların gayreti ve öğrenme istediğinden memnuniyetini ifade eden yetkililer Lidya Ağrıoğlu için şunları söylediler. “Lidya’nın antrenörleri olarak gurur duyuyoruz. Onun sahada mücadeleci tavrı takım ruhu taşıması, takımını motive etmesi bize sevindiriyor. Futbolu öğrenmek adına çaba sarf eden her bir öğrencilerimize başarılar diliyoruz.  Hepsinin ileriye dönük hayalleri var. Her biri birinden yetenekli ve ileriye dönük başarılı olacaklarına inanıyoruz. Lidya gibi sporcular gelecekte Beşiktaş’ın kadın futbolcuları olacağını şimdiden görüyoruz.”

d582c309-53fe-49af-81f5-65c763ad7bd5

Editör: Levent Pehlivanoğlu