31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler için artık sayım başladı. Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Kubilay Ali Yıldırım; “Merkez Mahallesi sakinlerine, Atatürk'ün izinde yürüyen, halkçı ve milliyetçi bir ruhla hizmet edeceğimin taahhütünü veriyorum” diyerek basın açıklaması yaptı.

Sevgili Komşularım,

Öncelikle, bu yola çıkmamda bana destek olan ve olmayan herkese teşekkür ederim.

Sinan Muhtar kardeşim de Merkez Mahallesine daha iyi hizmetler sunmak için aday oldu. Kendisinin de muhtarlıkta olduğu gibi başarılı olacağına ve faydalı işler yapacağına inanıyorum. Kendisine başarılar dilerim.

Ben de geçmişte olduğu gibi gelecekte de mahallemizin geleceği için önemli bir adım atarak, birleştirici olmak için muhtarlık adaylığımı açıkladım. Merkez Mahallesi sakinlerine, Atatürk'ün izinde yürüyen, halkçı ve milliyetçi bir ruhla hizmet edeceğimin taahhütünü veriyorum.

Milli birlik ve beraberlik ruhuyla mahallemizi daha güçlü kılmak için el ele vermemiz gereken bir dönemdeyiz. Atatürk'ün bize miras bıraktığı cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak, halkımızın refahını ve mutluluğunu sağlamak için kararlılıkla çalışacağım.

Kıymetli ekip arkadaşlarım ve komisyonlarımızla birlikte, hizmetlerimizde milletimizin menfaatlerini her zaman gözeterek, adalet ve eşitlik ilkesine sadık kalarak herkesin hak ve hukukunu koruyacağız. Mahallemizin her bireyinin kendini geliştirebileceği, güvenli ve müreffeh bir ortam sağlamak için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Dün olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin bağımsızlığına ve bütünlüğüne sahip çıkacak, milli değerlerimizi koruyarak gelecek nesillere daha güzel bir Türkiye bırakmak için mahallemizden başlayarak mücadele edeceğiz.

Sevgili Mahalle Sakinleri,

Birlik ve beraberlik içinde, Atatürk'ün ilke ve inkılapları doğrultusunda, komşularımızın refahı ve mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye için Sarıyer Merkez Mahallesi olarak el ele vermeye davet ediyorum. Seçimlerin bir bayram havasında geçmesini ve dostluğun kazanmasını temenni ediyor, tüm komşularıma teşekkür ediyorum.

Editör: Levent Pehlivanoğlu