İYİ Parti Sarıyer’in kurucu üyelerin Ahmet Kaya, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Ahmet Kaya, 20 Kasım’da Ayazağa’daki Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek başkanlık seçimi için, ilçe parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını ilan etti. Toplantıya İYİ Parti Sarıyer İlçe Sekteri Filiz Caca ve partililer katıldı. 

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında başkanlık vaatleri açıklayan Kaya şunları dile getirdi; “Bundan sonraki hayatımda; ülkeme, halkımıza ve gençlere örnek olacak şekilde kurucumuz Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ve partimin politikalarını topluma iletmek ve üretmek için çalışmalar yapmak niyetindeyim. Partim içinde demokrasi adına, ülkemizin birliği ve beraberliği için birleştirici politikalar üreteceğiz. Herkese eşit mesafede, adaletli olacağıma da bu vesileyle şimdiden söz veriyorum.” 

CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM

CHP’den 5 Aralık mesajı; “Kadınlar eşit temsil edilecek” CHP’den 5 Aralık mesajı; “Kadınlar eşit temsil edilecek”

Kaya, “Sarıyer ilçemizde partimizin vizyonuna yakışır şekilde, dün olduğu gibi bundan sonrada aynı kararlılık ve heyecanla hizmet etmeye devam edeceğim. Ülkemizin kader niteliğindeki seçimlerine, Genel Başkanım Meral Akşener’in çizdiği yolun ışığında, canla başla çalışacağımın taahhüdünü veriyorum. Ben değil biz olacağız. Bundan dolayı İyi Parti Sarıyer İlçe Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.” 

AHMET KAYA KİMDİR?

İYİ Parti Sarıyer’de kurucuların Ahmet Kaya, 1961 Giresun doğumludur. Teknik lisedenn mezun olan Kaya, evli ve 2 çocuk babasıdır. Maslak Oto Sanayi’nde uzun yıllardır mesleğini icra eden Kaya aynı zamanda Sarıyer Spor Kulübü, Sarıyerliler Derneği ve Karadeniz Vakfı üyesidir.