AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayları, İlçe Başkanlığında bir araya gelerek hem birbirlerine başarılar dilediler, hem de Sarıyer’i 14 yıl aradan sonra yeniden hizmetle buluşturmak üzere projelerini masaya yatırdılar.

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayları buluştu. AK Parti Sarıyer ilçe binasında İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun’un ev sahipliğinde bir araya gelen Aday Adayları; Hüseyin Coşkun, Muzaffer Çorbacı, Sami Kılıç ve Şems Çakıroğlu, birbirlerine başarılar dilerlerken, Sarıyer’de yeniden AK Partili bir belediyecilik anlayışı getirerek Sarıyerlinin hasret kaldığı hizmete kavuşturacaklarını ifade ettiler.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, tüm aday adaylarına aday adaylığı sürecinde başarılar dilerken, “bugün nasıl burada Sarıyer’in güzel geleceği için kol kola ve birlik içindeysek, genel merkezimizin belirleyeceği aday etrafında da bu şekilde bir arada olacağız. Sarıyer o kadar hizmete aç ve adeta kaderine terk edilmiş ki, seçimi kazandığımız gün itibariyle kayıp 14 senenin telafisi yolunda yine burada olduğu gibi birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Değerli Aday adaylarımızla yaptığımız istişareler onu gösteriyor ki; her birimiz Yarın değil, "hemen şimdi" diyoruz! 2024 yolunda, "BİRİZ" diyoruz. Sarıyer’imizin sözü olarak da "Sevdamız Sarıyer" diyoruz.” Şeklinde konuştu.

Öte yandan daha önce olduğu gibi bugün de devam eden bu birlik ruhunun ve kenetlenmenin başarının işareti olduğunu ifade eden Şems Çakıroğlu da; “Rakip olmayı, kavga etmekten ayırabilmiş her organizasyon, sonunda başarılı olmuştur. Biz aday adayları, eş uyum halinde, birbirimizi yıpratmadan ortak hedefimize yoğunlaşmış kişileriz. Sarıyer'e, seçilmiş bir kamu yöneticisi olarak hizmet edebilmek bahtiyarlığı, çok büyük bir hedeftir. Biz aday adaylarının, başarılı olamamamıza sebep olacak tek rakibi: Tefrika'dır. Tercih edilen adayın etrafında, tüm yapı ile kenetlenebilirsek, başarı mutlaktır.” Dedi.

Bir diğer aday adayı Hüseyin Coşkun da açıklamasında, “burada görmüş olduğunuz bu ekip sadece bugün değil yıllardan beri Sarıyer için çalışan, Sarıyer için emek veren Sarıyer’i çok iyi tanıyan ve çözüm noktalarını çok iyi bilen bir ekiptir. Her birimiz Sarıyer’e yeniden hizmet eden bir belediye kazandırma gayretiyle göreve talip olmuş ve bu birlikteliği dün olduğu gibi yarın da devam ettirecek insanlarız.” Dedi.
 

Aday adaylarının biraya geldiği çalıştay mahiyetindeki toplantı, Sarıyer’in bugünkü durumunun yanı sıra, seçimi kazandıktan sonra gerçekleştirilecek projelerin detaylarının istişaresiyle devam etti.

Editör: Levent Pehlivanoğlu