GSM: 0531 834 13 99

Başarılı eğitimci Dilan Ayşe, yabancı dilini geliştirmek ve İngilizce öğrenmek isteyenler için kampanya başlattı. Mart ayına özel yapılan kampanya kapsamında özel derse yanında getireceği ikinci kişiye yüzde 10 indirim imkanı sunuyor.

2011 yılında Urije University Pedagoji Bölümünden mezun olan ve yüksek lisans eğitimini Amsterdam Başkent Üniversitesi’nde tamamlayan Dilan Ayşe, bire bir dersler ile öğrenme motivasyonu oluşturma ve başka bir dilde iletişim kurabilme farkındalığı yaratıyor.

ÇOCUKLAR EĞLENEREK ÖĞRENECEKLER

Dilan Ayşe, özel derslerin dışında çocuklar için İngilizceyi eğlenerek öğrenmesi amacıyla eğitici oyun setleri imkanı da sunuyor. Öğrencinin İngilizceyi yaşamının bir parçası haline getirmesi gerektiğini belirten Ayşe, "Kursta İngilizce öğretiminin temel felsefesi dilin sosyal bir varlık olduğu gerçeği üzerine kuruludur. İngilizce dersi alan bir öğrenci bunu yaparken zevk almalı, yaptığı her çalışmanın gerçek yaşamla bağlantısını görmeli ve İngilizceyi ‘içselleştirerek’ gündelik yaşamının doğal bir parçası haline getirebilmektir" ifadelerini kullandı.

SARIYER POSTA GAZETESİ