Sarıyer posta Haberleri

sarıyer posta haberleri ve güncel sarıyer posta gelişmeleri, sarıyer posta ile ilgili tüm video, sarıyer posta fotoğrafları ve sarıyer posta haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

İstanbulluların ve Sarıyer halkının ücretsiz deniz girdiği Kısırkaya Halk Plajı'da, İBB hummalı bir çalışma yapıyor.

SİYASET

Sarıyer’in deneyimli bürokratlarından Sevim Koç, CHP’nin yeni kazandığı Çekmeköy Belediyesi’ne başkan yardımcısı olarak transfer oldu.

SİYASET

İBB Park Bahçeler ve İSKİ yetkilileri Sarıyer'de alt yapı başta olmak üzere dere ıslahı, yağmur ve atık su kanallarının ayrıştırılması...

SPOR

Sarıyer Posta'nın yazarlarından Mustafa Uslu, Sarıyer Spor Kulübü’nün 18 sezondur yer aldığı 2. Lig’deki durumunu araştırdı.

YAŞAM

İstinye’nin sevilen esnaflarından Adnan İşyar, genç yaşta hayata veda etti. İşyar'ın vefatı sevenlerini ve İstinye esnafını yasa boğdu.

SPOR

2.Amatör Lig 10.Grupta yer alan Sarıyer temsilcisi 1923 Özkanspor, oynadığı 11 maçın tamamını kazanarak dikkatleri üzerine çekti.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi Çocuk Gündüz Bakımevleri, 2024-2025 eğitim-öğretim yılına merhaba demeye hazırlanıyor.

EĞİTİM

Geçtiğimiz yıl ilki yapılan Satranç Şenliği’nin bu yıl ikincisini 11 Mayıs 2024 Cumartesi günü Zekeriyaköy Kidsdorf'ta gerçekleşecek.

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanarak Sarıyer Belediye Başkanı olan Mustafa Oktay Aksu’yu Başkanlık Binası’nda ziyaret etti.

YAŞAM

Kanmaz’ın vefat haberi sevenlerini ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu. Kanmaz için İstinye’de bulunan Sarıyer Belediyesi’nde tören cenaze töreni düzenledi.

SİYASET

Yurdun dört bir tarafında mayıs ayının ilk haftası çeşitli etkinliklerle kutlanan Hıdırellez, Sarıyer’de de büyük bir coşkuya sahne oldu.

Sarıyer Belediyesi Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi, sahnesi mayıs ayı boyunca toplam beş oyuna ev sahipliği yapacak.