Istanbul Haberleri

istanbul haberleri ve güncel istanbul gelişmeleri, istanbul ile ilgili tüm video, istanbul fotoğrafları ve istanbul haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından saatlerdir yağan yağmur etkisini gösterdi. Sarıyer sahilleri çamurlu yağmur su ile rengi değişti.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde skandal kararın ardından Adalet ve Demokrasi Nöbeti’i tuttu.

SİYASET

Sarıyer siyasetinin tanınan ve sevilen ismi Gökan Zeybek, CHP’nin yeni yönetiminde çok kritik ve önemli bir göreve getirildi.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer Tarbaya’da bulunan Çin Konsolosluğu önünde görevli yaklaşık 20 çevik kuvvet polisini taşıyan servis otobüsü, kaza yaptı.

SİYASET

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Büyükdere Fidanlığı’nda buluşarak bir toplantı gerçekleştirdi.

SİYASET

Başkan Kurşun, "Sarıyer’imize hizmet aşkıyla çıkmış olduğumuz bu yolda ilk günkü heyecanla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

SİYASET

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Sarıyer’de yapımı devam eden Sarıyer-Kilyos Tüneli ve Bağlantı Yolu projesini inceledi.

YAŞAM

Sarıyer'de 3 Kasım Cuma günü hangi mahallelerde su elektrik kesintisi olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 

SİYASET

CHP’li Zeybek ile AK Parti’li Kadem Mete arasında Cumhuriyetin yüzüncü yılı kutlama tartışması yaşandı.

SİYASET

Sarıyer İstinye’de bulunan ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanarak, Gazze'ye yönelik saldırılara tepki gösterdi.

SİYASET

CHP İstanbul İl Başkanı seçilen Özgür Çelik, Ferahevler’de bulunan Sarıyer İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alarak göreve başladı.

YAŞAM

Sarıyer'de işkence ile öldürüldüğü iddia edilen Sırp lider hakkındaki davada flaş gelişme! Villada keşif yapılacak!