Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı'nı eleştirdi. Gelecek Partisi yönetimi ilçedeki siyasi partiler ile bir araya gelirken, AK Parti'nin ise randevu talebini geri çevirdiği ifade edildi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı, Demokratik Sol Parti Sarıyer İlçe Başkanı Alaaddin Pınarbaşı ve Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanı İsmail Demir'i ziyaret eden Gelecek Partisi Sarıyer ilçe yöneticileri, AK Parti'den de randevu talebinde bulunmuştu.

AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNİ ELEŞTİRDİ

Sarıyer gündemi, ilçenin sorunları ve siyaset üzerine fikir alışverişinde bulunmak amacıyla AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı'ndan randevu isteyen Gelecek Partisi, talebin geri çevrilmesinin ardından sosyal medya üzerinden AK Parti ilçe yönetimini eleştirdi. Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "DSP, İYİ Parti, CHP ve Saadet Partisi başkanlarını ziyaret ettik. Ama randevu talep etmemize rağmen AK Parti Sarıyer İlçe Başkalığı randevu talebimizi geri çevirdi. AK Partisi kapısı açık ama bizlere değil mi?"

Fotoğraf: İstanbul Gündem

SARIYER POSTA GAZETESİ