Hasan Demiralp’in acı kaybı Hasan Demiralp’in acı kaybı

Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer’deki ilkokul ve ortaokula giden yetim ve öksüz çocuklara kışlık ayakkabı ve mont desteğinde bulunacak.

İlçe Başkanı Erhan Vergili öncülüğünde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmalarıyla vatandaşların gönlüne dokunan Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, bu kez de yetim ve öksüz çocukların yüzünü güldürecek.

“Vatandaşımızın gönlüne dokunuyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Erhan Vergili, “Gelecek Partisi Sarıyer Sarıyerlilerin gönlüne dokunmaya, taleplerine ses olmaya, dertlerine bir nebze de olsa derman olmaya devam ediyoruz. Birbirinden kıymetli ve özverili yönetim kurulu arkadaşlarımızın ve hayırseverlerin destekleriyle bir sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçiriyoruz. Daha önce 40 yavrumuza sünnet düğünü, 550 öğrencimizi çanta ve kırtasiye malzemesi desteği, Çayırbaşı’nda 150 bin TL’lik veresiye defterinin satın alınması, 222 ailenin eczane borcunun ödenmesi, her cenaze evine kır pidesi ve ayran ikramı, öğrencilere okul kıyafeti desteği, Gümüşdere Çınar Çocuk Parkı’nın yapılması, Sarıyer genelinde 1000 aileye su dağıtımı başta olmak üzere birçok çalışmanın altından başarıyla kalkmanın gururunu yaşamıştık. Şimdi de ilçemizde yaşayan ilkokul ve ortaokula giden yetim ile öksüz yavrularımızın yüzünü güldüreceğiz. İlçe Başkanlığımız öncülüğünde başlatılan bu çalışmaya katkı sunmak isteyen hayırsever vatandaşlarımıza da kapılarımız açık. Bu konu siyaset üstü. Biz sadece köprü vazifesini yürütüyoruz. Bilgi almak için 0212 262 42 34 numaralı telefonu arayabilirler. Amacımız vatandaşın gönlüne dokunmak, yavrularımızı sevindirmek” ifadelerini kullandı.