Bütün Türkiye’yi derinden sarsan ve Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki depremlerin ardından 43 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybederken, yüz binlerce vatandaşımız depremden etkilenmişti.

Felakete kayıtsız kalmayan Fenerbahçe Sarıyer Futbol Okulu, depremzede çocuklara kapılarını açarken,  hayatını kaybedenler için omuz omuza bir mesaj yayınladı.

Sarıyer Futbol Okulu Koordinatörü Altay Unan, “Bütün hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Ulusumuzun başı sağolsun, yaralarımıza da geçmiş olsun diliyoruz. Devletin tüm kademeleri, AFAD, ve sivil toplum kuruluşları bölgede elinden geleni yaptı. Hayatını kaybeden vatandaşlarımız için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuyoruz.” dedi.

Unan; “Depremzede çocuklara kapımız açık

Bunun yanında deprem bölgesinden gelen depremzedeler için elinden gelen yardımı yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirten Unan bölgeden gelen çocukların daha kolay adapte olmaları ve travmalarını daha kolay atlatmaları için Fenerbahçe Sarıyer Futbol Okulu’nun kapılarının açık olduğunu söyledi.

Sarıyer Life