Ev depolama hizmeti almak için çeşitli nedenleriniz olabilir. Yeni bir eve taşındığınızda, yanınızda götürmek istemediğiniz şeyler olabilir.

Ancak ev tadilatı sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için belirli bir süre bu hizmeti almak isteyebilirsiniz. Ayrıca  bir süre  yurt dışında kalmak zorunda olanlar ev eşyalarını da yanında bulundurmak isteyebilirler. Kısacası, nedeni ne olursa olsun, ev depolama alanına bakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Eşya depolama içinde güvenilir şirketlerle is birliği yapılmalı ve eşyalarınızın ilk günkü gibi kalması için detaylı araştırma yapılıp eşyalar teslim edilmelidir.  

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyalarınızı ne kadar süre saklamak istediğinize karar verdikten sonra tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Ev eşya depolama firmaları deneyimli personeli, saklamak istediğiniz eşyaları görmek ve rapor hazırlamak için sizinle iletişime geçecektir. Firmalar çalışanları eşyaların paketleme işlemini özenle yapmışsa nakliye işlemi de aynı özenle yapılmaktadır.

Eşya Depolamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

·         Depo genişliği

·          Depo yeri

·          Uygulanan güvenlik önlemleri

·          Depo havalandırması

·         Deponun yerden yüksekliği

Firmamız hem müşterilerine  hem de  çalışanlarına  saygı ve sevgiyle yaklaşır. Bu, özellikle ev eşyalarını saklarken her zaman güvenilirliğin ana adresidir. Başvuru online olarak yapılırsa, en kısa sürede alınacaktır. Satın alınan ürünleri kısa sürede en güvenilir ve temiz depolarda istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz süre kadar muhafaza eder. Bütçeyi bozmadan bu hizmetleri en uygun fiyatlara sunmayı hedeflemektedir. Eşyalarınızı teslim ettikten sonra, arkanıza yaslanıp onları geri almak için beklemeniz gerekmez. Bu şekilde hizmetine devam edilebilir.

Eşya Depolama Nedir?

Genel olarak, eşyaların depolanması ile ilgili modern araştırmalar sunulmaktadır. Ev eşyaları bu alanlarda kaliteli bir depolama firması tarafından saklanmalıdır. Bu alanlardaki eşyaların belirli bir süre korunması ve muhafazası garanti edilmektedir. Belirli il  sınırları içindeki her adres için depolama sorgulaması yapılabilir. Evinizde büyük bir ilgi ve minnetle kullandığınız eşyaların yeni adreslerine ulaşmadan önce belirli bir süre bu depolama tesislerinde saklanacağından emin olabilirsiniz. Firmalar eşya depolama alanında çeşitli çalışmalar sunmaktadır. Bu çalışmaların detayları ve depoların özellikleri ile ilgili olarak firmaya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

En uygun ücret tarifesi ile eşya depolama  fiyatları belirlenirken mobilyalarının hacim ve boyutları dikkate alınır. Mobilyalarının ölçü ve hacimleri değerlendirildikten sonra sigorta yaptırılır. Daha sonra en uygun depolama yerine yerleştirilerek güvenli bir depolama hizmeti sağlanır.Eşya mobilyaları için depo fiyatları belirlenirken deponun kiralama süresi belirlenir ve fiyatlara dâhil edilir. Depolama alanı için verilen fiyat, firmanın belirlediği ortalama  metrekare  fiyat seçeneklerine bakılarak belirlenir. Şirket, ofis mobilyası envanterinin fiyatlandırılmasında farklı seçeneklere sahiptir. İster büyük ister küçük olsun, malların boyutu, şirketin ofis eşyalarının yerleştirilmesi için çeşitli seçeneklerinin karakteristiğidir. Daha sonra depolama alanı kullanım süreleri ve teslim süreleri gibi konulardan dolayı fiyat belirlenir.

Eşya Depolama Firması Hangi Hizmetleri Sunar?

Şirketin hizmetleri arasında bir ofis mobilyası depolama şirketi tarafından sağlanan hizmetler, genel olarak sigorta, güvenlik ve bakım, paketleme ve koli hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca depolanacak malzemelerin yüksek kalitede depolanması, hijyen kurallarına uygun rutin temizlik, haşerelerden korunmak için gerekli ilaçlama ve bakım gibi hizmetleri de sunmaktadır. Eşyaların 7/24 güvenlik kameraları ile izleme yapılarak eşya güvenliğinin sağlanması yer alıyor.

 Aynı zamanda ofis malzemelerinin sahadan depolanması, paketlenmesi ve depoya aktarılması ve yerleştirilmesi gibi nakliye önlemleri de bulunmaktadır. Firmalar ofis ve diğer  malzemelerinizin güvenliğini sağlamak için tüm önlemleri almaktadır. Tecrübeli kadrosu ile müşterilerine yüksek kaliteli hizmet standartlarına göre hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul eşya depolama firmalarından da depolama hizmeti almak her zaman mümkündür. Uygun fiyatlara depolama hizmeti almak için yararlanabilirsiniz.

İstanbul Emanet Depo

Telefon: 0216 376 45 67

Cep Telefonu: 0533 441 3893