CHP Sarıyer Belediye Grup Başkan Vekili Ersin Özer, 31 Mart günü yapılan yerel seçimlere ittifaksız giren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) resmi olmayan sonuçlara göre 1977'deki genel seçimden sonra ilk kez birinci parti konumuna yükselerek tarihi bir zafer elde etmiştir” dedi. 

Ersin Özer, "İktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ise yarışı ikinci sırada tamamladı ve yaklaşık 22 yıllık iktidarında ilk kez seçim yenilgisi almıştır. Bu bir partinin yenilgisi değil asıl olan CHP'in ve ALTI OK'a olan milletin güvenidir. Biz savaş meydanlarında kurulmuş bir parti olduğumuzu unutmaması gereken bir partinin mensuplarıyız. Biz ülke kurmuş, devrimler yapmış bir partinin neferleri olduğumuzu bilerek umutsuzluğu hem kendi hayatımızdan hem ülkemizden söküp atacak olan köprüleriz."

ERSİN ÖZER'DEN RAMAZAN MESAJI 

Özer, "Gelmeyen baharın gerçekten geldiği ve ülkemize yaz mevsiminin getireceği daha güzel günlere erişmenin kapısının aralandığı bu günlerde hem Ramazan Bayramınızın, hem secim bayrağımızın önce yol arkadaşlarım olan sizlere ve ailelerinize sonra tüm ülkemize mutluluk ve huzur getirmesini dilerim."

Sarıyer Posta