İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kentin en güzel noktalarını İstanbulluların hizmetine sunmayı sürdürüyor. Bu doğrultuda, İstanbul'un orman manzaralı en güzel tesisi hizmete açıldı. İşte ayrıntılar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbulluların şehir kalabalığından uzaklaşıp rahat bir nefes alabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar yaratmaya devam ediyor. Bu amaçla, kentin en güzel bölgeleri, sosyal tesislere dönüştürmeye devam ediyor.

İBB, sosyal tesislerle hem kaliteli hem de ekonomik hizmet sunmayı hedefleyerek, şimdi de İstanbul'un en güzel yerlerinden biri olan Sarıyer'de bulunan Emirgan Korusu'ndaki Pembe Köşk'ü, ekonomik ve kaliteli hizmet sunan bir sosyal tesis olarak halkın kullanımına açtı.

Pembe Kosk Sosyal Tesisi 1

180 KİŞİLİK DEV TESİS AÇILDI

İstanbulluların kent kalabalığından kaçarak doğayla iç içe vakit geçirebileceği ve güzel havanın tadını çıkarabileceği bu tesis, içeride 80, dışarıda ise 100 kişilik kapasitesiyle toplamda 180 kişiyi ağırlayabiliyor. Altı odadan oluşan Pembe Köşk Sosyal Tesisi'ni ziyaret edenler, içeride lezzetli yemeklerin keyfini çıkarırken, dışarıdaki kafede uygun fiyatlarla çay, kahve ve diğer içecekleri yudumlayarak kuş cıvıltıları eşliğinde güzel havanın tadını çıkarma imkanı buluyor.

Pembe Kosk Sosyal Tesisi 3

Emirgan Korusu’nda bulunan Pembe Köşk Sosyal Tesisi'ni ziyaret eden vatandaşlar, tarihi değeri yüksek bu yapının hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunmasından duydukları memnuniyeti ifade etti.

Editör: Levent Pehlivanoğlu