‘Siz hayal edin, biz onu bir masala dönüştürelim’ mottosu ile en mutlu günlerinize şahitlik eden Boğaz Kır Organizasyon, hizmet kalitesi ile fark yaratıyor.

preview_bogazici-kir-organizasyon_bB1nn8Sj

Sarıyer’in en seçkin mekanları arasında yer alan ‘Boğaz Kır Organizasyon’, muhteşem boğaz manzarası ve doğayla iç içe konumu ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Şık detayları ve farklı süsleme seçenekleri ile tarzınıza uygun konseptin yanı sıra modern kır anlayışını ile fark yaratıyor.

preview_bogazici-kir-organizasyon_YHiqcktG

Boğaz Kır Organizasyon’da, Kır Düğünü, Nikah, Nişan, Doğum Günü, Mezuniyet, Babyshower ve tüm özel günleriniz, 4000 m2 açık ve kapalı olmak üzere size iki farklı alanda seçenek sunuyor. Yemekli düğün ve kokteyl kapasitesi 1000 kişi ve kolonsuz kapalı salonunda ise 200 davetliye hizmet veriyor. 

preview_bogazici-kir-organizasyon_9rvkQ5t6

“MASALSI BİR DÜĞÜN HEPİMİZİN HAYALİ OLABİLİR”

İstanbul’un sembollerinden olan boğaz manzarasının saf maviliği, huzur veren konsepti ile hizmet verdiklerini belirten Boğaz Kır’ın işletmecileri Keziban Bay ve Ahmet Şahin, “Bizi tercih eden misafirlerimize kaliteli bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alarak size güzel bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz. Yeşillikler arasında, deniz manzaralı ferahlatıcı bir ortamda masalsı bir düğün hepimizin hayali olabilir. Her adım günün kahramanı olan çiftlerimizin hayal ve isteklerine göre atılıyor. Hizmet mottomuz ise, Siz hayal edin, biz onu bir masala dönüştürelim.”

preview_bogazici-kir-organizasyon_w86EMFlO

Maden Mah. Boğazkent Cad. No: 27 Sarıyer

Tel: 0531 297 40 40