Kocaeli Üniversitesi - Gazanfer Bilge Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Beyza Yıldız, Halkla İlişkiler Kampanyası dersi kapsamında “Çalışan Demir Işıldar” projesini hayata geçirdi.

“Öğrendikçe büyüyelim, büyüdükçe gelişelim” sloganı ile 14 hafta boyunca, Türkiye’nin farklı şehirlerinden 3 ve 4. sınıf öğrencilerine ulaşan Beyza Yıldız, toplamda 1290 dakika online ders işleyerek önemli bir projeye imza attı.

Bunun yanı sıra, proje dersi kapsamında alanında başarılı isimlerle de bir araya gelen Yıldız; Türkiye'ye mâl olmuş doktor ve yazar Serdar Epözdemir, influcer Serap Oğuz, oyuncu Zeynep Özyağcılar, influcer Merve Yılmaz, Senarist Kandemir Konduk,Oyuncu Hüseyin Erkanlı ve Oyuncu Mustafa Başalan, Oyuncu Levent Taşçı  ile keyifli röportajlar gerçekleştirdi.

Beyza Yıldız Kocaeli Üniversitesi - Gazanfer Bilge Meslek Yüksekokulu öğretim üyelerinden Oğuz Yavuzyılmaz tarafından 2012’de kurulan ve sosyal sorumluluk alanında faaliyetlerine devam eden, “Anı Elinde Tutanlar” topluluğu altında böyle anlamlı projeleri hayata geçirmekten duyduğu mutluluğu da dile getirdi.

Bu imkânı ona sağladığı için proje koordinatörü hocası Oğuz Yavuzyılmaz’a, online derslerine katılan tüm öğrencilerine ve röportaj teklifini geri çevirmeyen, çok değerli Kandemir Konduk, Hüseyin Erkanlı, Levent Taşçı, Mustafa Başalan'a teşekkürlerini iletti.

Editör: Levent Pehlivanoğlu