Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Irmak Kurt’a devretti.

İlçe Başkanlığı görevini 1 günlüğüne devralan Bala Hatun İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Irmak Kurt, ilk mesajında ‘barış ve çocuklar ölmesin’ vurgusu yaptı.

“Türkiye’nin geleceğini inşa etmek için mücadele veriyoruz”

Başkan Erhan Vergili, “Günün anlam ve önemine binaen Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda Irmak Kurt kardeşimizle bir aradayız. Sabah saatlerinde Sarıyer Merkez’de düzenlenen programda Atatürk anıtına çelenk sunumumuzu gerçekleştirdik. Akabinde de ilçe binamızda Irmak Kurt’u ağırlıyoruz. Türkiye’nin geleceğini inşa etmek için mücadele verirken, bu mücadelede en büyük destekçimiz olan genç kardeşlerimize sözü bırakmak istiyoruz” diye konuştu.

“Bir daha hiçbir çocuğun ölmemesini temenni ediyorum”

Başkanlık koltuğuna oturan Irmak Kurt ise şunları söyledi: “Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı bugün bana emanet. Tüm dünyada savaşların bir an önce son bulmasını ve bir daha hiçbir çocuğun ölmemesini temenni ediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.”

SARIYER POSTA