Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, yeni yıl mesajı yayımladı. 

Başkan Mehmet Kubat mesajında şu ifadeleri kullandı; "Sevinçlerimizle, acılarımızla ve anılarımızla bir yılı daha geride bırakıyor, aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak, yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yıl, önümüze çıkan problemleri aşmak, sorunları çözmek ve mutlu yarınlara ulaşmak için umutlarımızı güçlendirir, beklentilerimizi artırır.

Geride bıraktığımız yılın muhasebesini yaparken, yeni yılın, bir önceki yıla göre daha iyi geçmesi için de neler yapılması gerektiğini planlarız. İlimiz, ilçemiz ve Ülkemiz adına önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla coşku ve umutla giriyoruz.

Sarıyer’imizi daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız bir yılı geride bırakıyor ve yine aynı azimle, aynı kararlılıkla, aynı şevkle çalışacağımız 2024 yılına merhaba diyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle; 2024 yılının; sevginin, saygının, barışın ve kardeşliğin ve güzelliklerin paylaşıldığı bir yıl olmasını diliyor, başta Sarıyer’li hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm insanlığın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum" dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu