Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu,  muhtarlarla bir araya geldi.  Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya yerel seçimler sonrasında göreve başlayan 38 mahalle muhtarı, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile ilgili birim müdürleri de katıldı.

Df69Dcd2 C8B1 4C88 93B6 954E89D48976

Seçim çalışmaları sırasında “Yerel yönetimlerin temel taşı ve bel kemiği olarak gördüğüm muhtarlarımızla her ay düzenli olarak bir araya geleceğiz” diyen Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu yeni dönemde seçilerek göreve başlayan 38 mahalle muhtarıyla ilk toplantıyı gerçekleştirdi.

3E8B8C12 1970 436C B414 85B2B96D925C

“MUHTARLARIMIZ YEREL YÖNETİM ANLAYIŞIMIZIN EN ÖNEMLİ PAYDAŞI OLACAK”

Mahallesinde yaşanan her türlü sıkıntıyı, problemi önce muhtarların bildiğini ifade eden Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, “Sizler, mahallelerimizin gözü, kulağı ve vicdanısınız. Bu bağın öneminin her zaman farkında olduk. Bu bakış açısı ile sizlerle her zaman güç birliği içinde olacağım. Muhtarlarımızı yerel yönetim anlayışımızın en önemli paydaşı ve takımımızın bir parçası olarak görüyoruz. Sorunlarımıza da birlikte çözüm üretmek istiyoruz. Güçlü iletişim kurmak, fikir alışverişinde bulunmak, mahallelerde yaptığımız işlerin takibi için her ayın ilk cumartesi günü toplantılarımızı gerçekleştireceğiz. Bizimle güç birliği içinde olacağınıza yürekten inanıyor şimdiden vereceğiniz tüm katkılar için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Fa293D4B 5D72 48C8 A1D1 66B3C7D96Fea

MUHTARLAR, BAŞKAN AKSU’YU TEBRİK ETTİ, ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

İleriye dönük yapılması istenen çalışmalarla ilgili olarak düzenlenen toplantının önemli olduğunu ifade eden ve yeni döneminde Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu’ya başarılar dileyen muhtarlar, söz alarak kendi bölgelerinin ihtiyaçları ve sorunları hakkında görüşlerini paylaştılar. Muhtarları dinleyen Başkan Aksu, belediyenin icracı müdürlükleri tarafından mahallelerde yapılacak çalışmalar öncesinde hem muhtarların hem de o mahalleden sorumlu meclis üyelerinin çalışmalar hakkında düzenli olarak bilgilendirileceğini de belirtti. Toplantının ardından seçimde gösterdiği başarıdan dolayı Başkan Aksu’yu tebrik eden muhtarlar,  yeni dönemde birlikte çalışacak olmaktan memnuniyetlerini dile getirdiler.

B3A702F8 862F 435C 8F50 65F567Fa069A