İstanbul 1.Amatör 6.Grupta mücadele eden Rumeli Rumeli Kavağı çıktığı 8 maçı da galibiyetle tamamlayarak liderliğe koşuyor.

İstanbul 1.Amatör 6.Grupta mücadele eden Rumeli Kavağı ligin 12. haftasında Bayrampaşa Altınaslar'ı misafir etti. Onur Coşaran, Görkem Ünlü ve Umut Gürkan Cunduk'un iki golüyle sahadan 4-2 galip ayrılmasını bilen boğazın temsilcisi liderliğe göz kırptı .

Bu sonuçla birlikte ligde üst üste 8. galibiyetini alan Rumeli Kavağı 24 puana yükselirken, Lider Çeliktepespor ile puan farkını ikiye indirdi. 

rumeli-kavağı-spor-kulübü-sariyer-posta-futbol-haberi

Rumeli Kavağı Spor Kulübü Genel Kaptanı Yusuf Turan, "Sinan Demirci ve Ziya Demirtaş hocalarımızla beraber göreve başladığımızda 4 hafta bitmiş ve takımımız henüz puanla tanışmamıştı. Takımla yaptığımız ilk toplantıda yetenekli oyunculardan kurulu genç bir takım olduğumuzu ve onlara güvendiğimizi üzerine basarak belirttik. Sağ olsun hem futbolcu kardeşlerimiz hem de hocalarımız bizleri mahcup etmedi. Sonrasında çıktığımız 8 müsabakayı da kazanarak liderlik yarışına ortak olduk" dedi.

Sarıyer Manset