İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi ve Meserburnu Caddesi’nde yapılan bakım - onarım -temizlik faaliyetlerini yerinde inceledi.

İBB personelinin ve “Yerinde Çözüm” ekiplerinin de katıldığı bakım-onarım ve temizlik çalışmalarını takip eden İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve Salih Bayraktar, yetkililerden bilgi aldı. İkili, çalışmalar bitene kadar alandan ayrılmadılar.

Gece saatlerinde başlayan bakım-onarım-temizlik faaliyetlerini yerinde denetleyen Mevlüt Uysal ve Salih Bayraktar, Sarıyer esnafını ziyaret etti. Esnaf ziyaretinde bulunan Uysal, vatandaşın sorunlarını dinledi ve problemlerin giderilmesi için çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti’den çalışmalarla ilgili bilgilendirme

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bilgilendirme yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, açıklamada “İstanbul Büyükşehir Belediyesi üst yönetim himayesinde “Yerinde Çözüm” ekiplerimizin de dahil olduğu yerinde denetim uygulamaları Sarıyer İlçesi Şehit Mithat Yılmaz Caddesi ve Meserburnu Caddesinde temizlik ve bakım onarım faaliyetleri ile birlikte sürdürüldü. Büyükşehir Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal, İlçe Başkanımız Salih Bayraktar’da çalışmaları sonuna kadar birlikte yerinde takip ettiler” ifadelerine yer verdi.