Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği'nden Anlamlı Kampanya

Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği'nden Anlamlı Kampanya

22 Ocak 2015 Perşembe 10:16
1178 Okunma
Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği'nden Anlamlı Kampanya

Kurulduğu günden beri kendilerinden söz ettiren Sarıyer Beşiktaş’lılar Derneği, Beşiktaşlılık ruhuyla anlamlı ve sosyal içerikli çalışmalarına devam ediyor.


2Beşiktaş’ın topluma ve toplumsal sorunlara duyarlı olma ruhu Sarıyer’de de yaşatılıyor. Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği bu duyarlılıkla ihtiyaç sahibi kişiler için yardım kampanyası başlattı. Dernek kampanya çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine, atkı, bere, eldiven ve çorap toplanacak. Yardım kampanyasını sosyal medya üzerinden duyuran Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nin mesajında: Dost ve üyelerimize duyuru...!!! Beşiktaşlılık ruhuna uygun olarak; derneğimiz adına ihtiyacı olanlara iletilmek üzere "atkı-bere-eldiven-çorap" kampanyası başlatıyoruz. Kampanyamıza el emeği örgüleriniz ile ya da satın aldığınız ürünler ile destek olabilirsiniz” ifadelere yer verildi.

3Öte yandan Sarıyer Beşiktaş’lılar Derneği düzenlediği başka bir kampanya ihtiyaç sahiplerine gıda malzemesi ile odun yardımında buldu. Her seferinde yardımlaşma ve dayanışmanın önemini gözleri önüne seren ve kendi imkanları ile yardım kampanyaları düzenleyen Sarıyer Beşiktaş’lılar Derneği’nin bu anlamlı kampanyaları Sarıyerlileri mutlu ediyor.

İletişim için:

Sarıyer Beşiktaş’lılar Derneği Kadınlar Komitesi

İrtibat: Dilara Aslantaş

Şeyba Yılmazel

Derneğimiz sosyal medya adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz…

https://www.facebook.com/sariyerbesiktaslilardernegi2014?fref=nf

https://twitter.com/srybjkder”


Son Güncelleme: 22.01.2015 10:16
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol