Şükrü Genç'ten gazeteciler jest

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi.

Şükrü Genç'ten gazeteciler jest

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi.

Yavuz Topal
Yavuz Topal
25 Ekim 2021 Pazartesi 13:52
63 Okunma
Şükrü Genç'ten gazeteciler jest

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi. Genç, "Zor şartlar altında mesleğini yürüten tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum" dedi.

Kireçburnu Balıkçısı’nda düzenlenen akşam yemeğine; Sarıyer Belediye Başkanvekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.

"Tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum"

Etkinlikte konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Gen, "Toplum olarak her zamankinden daha çok dayanışma içinde olmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte zor şartlar altında mesleğini yürüten tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum. Özellikle bu zor süreçlerde doğru tarafsız haber yapmak toplumumuzu gerilimlerden uzak tutacaktır. Mesleğini icra eden tüm gazetecilerimizin bu hassasiyetle habere ve toplumsal sorunlara yaklaşacağına inanıyorum" dedi.

"Çok sayıda projemiz tamamlanmak üzere"

Genç, Ekim ayının 16’sı itibariyle Sarıyer’de kutlamaya başladıkları 29 Ekim kutlamalarına değinerek, Sarıyer Belediyesi Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören yaklaşık 400 çocuğun oluşturduğu bando takımının görüntülerini gazetecilerle paylaştı. Sarıyer’de iki ayrı öğrenci yurdu için yer tespit ettikleri ve çalışmaları başlattıklarını belirten Genç, Önümüzdeki günlerde bu çalışmaları kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi. Sarıyer için ikinci bir Eylem Planı hazırladıklarını belirten Genç, "Çok sayıda projemiz tamamlanmak üzere. Ayrıca çok sayıda projemiz de hayata geçirilmek üzere hazırlanmış durumda. Özellikle Sarıyer’de kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan yaş almışlarımız başta olmak üzere hizmete açmaya hazırlandığımız 5 bin kişilik aşevi projemizde sona doğru yaklaştık" ifadelerini kullandı.

SARIYER POSTA


Son Güncelleme: 25.10.2021 13:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol