Mehmet Arslan'dan Muhtarlığa ziyaret

Mehmet Arslan'dan Muhtarlığa ziyaret

06 Ocak 2015 Salı 10:13
1064 Okunma
Mehmet Arslan'dan Muhtarlığa ziyaret

Genel seçimlerde CHP İstanbul 2. Bölge’den Milletvekilliği aday adayı olduğunu açıklayan Mehmet Arslan, seçim çalışmalarını kapsamında toplumun değişik kesimlerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor.


İstanbul 2. Bölge’den Milletvekilliği aday adayı olduğunu açıklayan Mehmet Arslan ve ekip arkadaşları ile birlikte Kireçburnu Muhtarı Genco Çağlayan’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir konuşan Arslan,  birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Arslan: Çocuklarımızın geleceği için aday oldum

“Çocuklarımızın geleceği için aday oldum” diyen Arslan,“Geldiğimiz süreçte içinde bulunduğumuz Türkiye koşulları hepimizi daha sorumlu davranmaya, daha vicdanlı ve adaletli olmamız gerektiğini gösteriyor. Hükümet muhalif olan herkesi darbeci suçlamasıyla bertaraf ediyor. Türkiye’de adalet adına bir şey kalmadı. Bu durum bizleri tedirgin ediyor. Bu gerici çağ dışı uygulamaları Atatürkçü düşüncelerle karşı durmalıyız. Bunun başlangıcı olarak çocuklarımızın geleceği için aday oldum” şeklinde konuştu.

2002 – 2004 CHP Beşiktaş İlçe Başkan Yardımcılığı, 2004- 2009 ve 2009- 2014 yılları arasında iki dönem CHP Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapan Mehmet Arslan, 2007 yılından itibaren de Beşiktaş Cem Vakfı Başkanlığını yürütüyor.


Son Güncelleme: 06.01.2015 10:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol