Ankara'yı parsel parsel satmış

Ankara'yı parsel parsel satmış

07 Ekim 2016 Cuma 14:40
1627 Okunma
Ankara'yı parsel parsel satmış
Sosyal medya üzerinden ilginç bir anket başlatan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın anket sonuçları trollendi.

Takipçilerine, “Ankara’yı parsel parsel kim sattı?” sorusunu soran Tanal, Melih Gökçek takipçilerinin yoğun tepkisiyle karşılaştı. Anket sonucuna göre, Ankara’yı parsel parsel satan Mahmut Tanal çıktı.

ankaraAnkara’yı parsel parsel kim sattı?

Tanal kendi twitter hesabında “Ankara’yı parsel parsel kim sattı? Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek mi Mahmut Tanal mı?” diye sordu. İlk gün yüzde 85 oranında ”Melih Gökçek” sonucu çıktı. Ancak sosyal medyadaki destekçi sayısıyla dikkat çeken Melih Gökçek taraftarları, verdikleri oylarla sonucu değiştirdi ve “Mahmut Tanal” olarak çıkmasını sağladı. Ankete katılan 15 binden fazla kişi, yüzde 75 ile Tanal’ın Ankara’yı parsel parsel sattığını söylerken Gökçek yüzde 24 oy aldı.

İftira atıyorlar

Anket sonucunda kendi ismini gören Tanal ise “’FETÖ’ya gücüm yettiği kadar yardım ettim” diyen Melih Gökçek, suçlarından kurtulup aklanmanın çaresini CHP’ye iftira atmakta buluyor” paylaşımıyla tepki gösterdi. Gökçek taraftarları, Tanal’ı “FETÖ’nün ortaya koyduğu bir yalana inanmakla ve bu tuzağa düşmekle” eleştirirken, gelen tepkiler arasında Tanal’ın Gülen’e yakın televizyon kanallarının kapatılmasına karşı yapılan eylemlerde ön sıralarda olmakla eleştirilmesi dikkat çekti. Tanal taraftarları ise Bülent Arınç’ın “parsel parsel sattın” açıklamasını hatırlatarak, “Paralı askerler utanmadan yalan söylüyorlar. Müslüman olacaklar bir de. Yazıklar olsun onlara” tepkisini gösterdi.


Son Güncelleme: 07.10.2016 14:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol