İstanbul’da ev sahibi olmak artık çok kolay!

Beyler İnşaat ve Fuar Yapı, inşaat sektöründe İstanbul’un parlayan yıldızları Beylikdüzü ve Esenyurt’ta birbirinden önemli projelere imza atıyor.

İstanbul’da ev sahibi olmak artık çok kolay!

Beyler İnşaat ve Fuar Yapı, inşaat sektöründe İstanbul’un parlayan yıldızları Beylikdüzü ve Esenyurt’ta birbirinden önemli projelere imza atıyor.

Yavuz Topal
Yavuz Topal
10 Nisan 2018 Salı 09:51
1274 Okunma
İstanbul’da ev sahibi olmak artık çok kolay!

Gayrimenkul Uzmanı Harun Sevinç, Beyler İnşaat ve Fuar Yapı’nın en değerli projesi Bey Residence başta olmak üzere; Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerindeki tüm avantajlı konut ve daireleriyle ilgili Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na özel açıklamalarda bulundu. Sevinç, “Hayallerinizi ertelemeyin! Tamamına kredi ile sıfır peşinatla ev sahibi olmak Fuar Yapı ile çok kolay” dedi.

Güçlü adımlarla 15 yıllık hizmet serüveni

Beyler İnşaat ve Fuar Yapı ile ilgili bilgiler veren Sevinç, “İlk olarak Ataşehir’de faaliyetlerine başlayan şirketimiz, Esenyurt ve Beylikdüzü bölgelerinde 15 yıldır hizmet veriyor. Kendi inşaatlarını yapan ve bugüne kadar birçok projeye imza atan Beyler İnşaat ve Fuar Yapı, şu anda 230 dairelik Bey Residence projesiyle Esenyurt ilçesine yeni bir soluk getirdi. Şirketimiz bünyesinde 3 sene önce kurulan 96.0 frekanslı Fuar Radyo, Türkiye’nin ilk ve tek emlak radyosudur. Beyler İnşaat ve Fuar Yapı, hem arsa sahibi hem müteahhit firma hem de satış firması olarak Beylikdüzü ve Esenyurt’ta güçlü adımlarla yürüyüşünü sürdürüyor” ifadelerini kullandı.

Güvenli ve sağlam yapılar

Gayrimenkul Uzmanı Harun Sevinç, yıllardır güven odaklı anlayışla hizmet verdiklerini belirterek şöyle devam etti: “Bizim projelerimizin tümü kesinlikle yapı denetim kontrollerinden geçmiş, deprem etütlerine uygun olarak inşa edilmiş sağlam yapılardır. Biz tapu sonrasında bile müşterilerimizin binayla ilgili eksiklerini gideren firmayız. Bizden daire almak isteyen müşterimizin kredisi bizzat şirketimiz tarafından çıkarılıyor. Binlerce aileye Esenyurt ilçesinde ev sahibi yapmış bir firmayız. Projelerimizin tamamını vaat ettiğimiz sürede tamamlayıp teslim ediyoruz. Bir insan kendisine vaat edilen bir şey zamanında yapıldığı zaman memnun kalır. Bu yüzden bize gelen insanların yüzde 70’i eski müşterilerimizin tavsiyesi üzerine geliyor.”

Sevinç: 500’den fazla Sarıyerli aileyi ev sahibi yaptım

Sarıyerli olduğunu ve uzun yıllardır Beyler İnşaat Fuar Yapı’da çalıştığını dile getiren Harun Sevinç, Sarıyer’de yaşayan 500’den fazla ailenin ev almasına vesile olduğunu söyledi. Sevinç, “Firmamız, 0 peşinat ve tamamı krediyle ev satıyor. Müşterimizin peşinatı olabilir. Bu peşinatı tapusunu aldıktan sonra verebilir. Eğer kredi evrakları tamamlandığı halde müşterimize kredi çıkmıyor ise sözleşme kendiliğinden fesh edilir. Müşterimiz firmamıza kapora verdiyse bu rakam kendisine iade edilir” diye konuştu.

“Tapunu al, ödemeni yap”

Sarıyer’de ve İstanbul’da ev sahibi olmak isteyen veya yatırım yapma düşüncesinde olan kişilere harekete geçmeye davet eden Beyler İnşaat ve Fuar Yapı Gayrimenkul Uzmanı Harun Sevinç, “Biz, firmamıza gelen tüm ailelerimize hem ödeme seçeneklerinde kolaylık sağlıyoruz hem de bütçelerine uygun ev sahibi yapmak için uğraşıyoruz. Daire almak isteyen ailelerimiz, bütçesine uygun daireyi beğensinler. Kapora veya peşinat şartımız yok. ‘Tapunu al, ödemeni yap’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

“Daire fiyatlarımız 99 bin liradan başlıyor”

Müşterilerin dairelerini birebir inşaat firmasından aldıklarının altını çizen Sevinç, “Daireler bizzat Beyler İnşaat Fuar Yapı tarafından satıldığı için müşterilerimiz herhangi bir aracı ve komisyon bedeli ödemiyorlar. Esenyurt’un 44 mahallesinde inşaatlarımız mevcuttur. 1+1 99 bin liradan başlıyor. Bunlar bahçe katlarıdır. Banyosu, tuvaleti, mutfağı ayrıdır. Arkasında kendisine ait 20 metrekarelik balkonları vardır. 0 yapıdır. 2+1 bahçe katı dairelerimiz 115 bin liradan başlıyor. Bunlar; geniş, kullanışlı, gayet güzel güneş alan dairelerdir. 3+1 bahçe katları 145 bin lira, dubleks dairelerimiz ise 250 bin liradan başlıyor. 2+1 yüksek girişlerimiz 130 bin lira, 2+1 ara kat olarak tabir ettiğimiz 1’inci, 2’nci, 3’üncü kat olarak devam eden yapılarımız 150 bin liradan başlıyor. Bunların hepsi 0 yapıdır. Kat mülkiyetli, imarlı, iskanlı, krediye uygun, yapı denetiminden geçmiş, deprem etütlerine uygundur” dedi.

Dairesini değiştirmek isteyenler için takas imkanı

Esenyurt’un hem en yoğun gelişim gösteren hem de en uygun dairelerin bulunduğu ilçe olduğuna dikkat çeken Harun Sevinç, Beyler İnşaat ve Fuar Yapı’nın sunduğu takas imkanlarından söz ederek şöyle devam etti: “Ailenin bütçesi şu an 1+1’e yetebilir. İleride daha büyük bir eve taşınmak isteyebilir. Biz bu ailelerimiz için takas fırsatı sunuyoruz. Beğendiği yeni daireyi fiyat farkıyla teslim ediyoruz. Yani müşterimiz dairesini satmakla uğraşmadan bize takasla verip istediği daireyi alabilir. Aracı ve komisyoncu olmadan birebir bu fırsatı veriyoruz.”

Ciddi önlemler ve sıkı denetim

Esenyurt’ta tüm İstanbul’da olduğu gibi deprem riskine karşı alınan önlemler dolayısıyla yapı denetim kontrolü incelemeleri çok titizlikle yapılıyor. Bölgede eskiden birçok müteahhitin vatandaşları mağdur ettiğini dile getiren Gayrimenkul Uzmanı Harun Sevinç, “Aynı daireyi 5-6 kişiye satıp inşaatı bitirmeden kaçıp giden müteahhitler olduğu gibi batanlar da oldu. Bu yaşananlar, insanlarda haklı bir güvensizlik yaratmıştı. Şimdi Esenyurt Belediyesi buna karşı ciddi önlemler aldı. Buna göre bir müteahhitten binanın yüzde 85’ini bitirmesi, iskan harcını yatırması, SSK primlerini ödemesi ve yapı denetim raporunu hazırlaması isteniyor. Daha sonra belediye ekip göndererek, kontrolünü bizzat kendisi yapıyor ve kat ittifak tapularını ona göre veriyor. Eskiden vatandaş müteahhitin peşinden koşuyordu; şimdi bir an evvel tapuları alıp, daireleri satmak için müteahhit belediyenin peşinden koşuyor. Dolayısıyla artık Esenyurt’ta bu işi ciddiyetle yapan firmalar ve müteahhitler kaldı” diye konuştu.

“Siz de ilk adımı atın”

Esenyurt’a 2019 yılında metro ve tramvay hattı yapılacağını anımsatan Harun Sevinç, “Bölgede bugün fiyatlar; 100 bin, 115 bin, 120 binden başlıyor. Bunun 3 yıl sonrasını hesapladığınız zaman her dairenin senelik yüzde 25 kar marjı olduğunu görüyoruz. Bizden 3-4 yıl önce 85-90 bin liraya daire alan insanların yatırımları bugün 170 bin liraya yükseldi. Küçük de olsa siz de ilk adımı atın. Bugün Sarıyer’de bir ailemizin kirası en düşük 1300-1500 lira. Şu an Esenyurt’ta hiç peşinat vermeden aylık 1500 lira taksitle ev sahibi oluyorsunuz” diyerek sözlerini tamamladı.

Pınar Mah. 19 Mayıs Blv. Kıraç Yolu Cad. No:6 Esenyurt
0538 270 19 51 

harunsevinc48@gmail.com


Son Güncelleme: 11.04.2018 14:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol