Boğaz turu yaparak İstanbul'u yeniden keşfedin

İstanbul'u farklı açılardan görme imkanını yakalayıp adeta yeniden keşfetmiş olacaksınız. Hiçbir özel neden olmadan sadece gününüzü daha keyifli hale getirmek için boğaz turu yapabileceğiniz gibi özel günlerinizi kutlamak ya da şirketinizin önemli misafirlerini İstanbul'da en güzel şekilde ağırlamak için de boğaz turu yapabilirsiniz.

Boğaz turu yaparak İstanbul'u yeniden keşfedin

İstanbul'u farklı açılardan görme imkanını yakalayıp adeta yeniden keşfetmiş olacaksınız. Hiçbir özel neden olmadan sadece gününüzü daha keyifli hale getirmek için boğaz turu yapabileceğiniz gibi özel günlerinizi kutlamak ya da şirketinizin önemli misafirlerini İstanbul'da en güzel şekilde ağırlamak için de boğaz turu yapabilirsiniz.

Levent Pehlivanoğlu
Levent Pehlivanoğlu
30 Aralık 2021 Perşembe 15:54
387 Okunma
Boğaz turu yaparak İstanbul'u yeniden keşfedin

Boğaz turu yaparken İstanbul'u farklı açılardan görme imkanını yakalayıp adeta yeniden keşfetmiş olacaksınız. Hiçbir özel neden olmadan sadece gününüzü daha keyifli hale getirmek için boğaz turu yapabileceğiniz gibi özel günlerinizi kutlamak ya da şirketinizin önemli misafirlerini İstanbul'da en güzel şekilde ağırlamak için de boğaz turu yapabilirsiniz. Boğaz turu yapmak için önünüzde 2 seçenek bulunuyor: günün belirli saatlerinde Ortaköy, Beşiktaş, Eminönü ve Üsküdar sahillerindeki Turyol ve Dentur iskelelerinden hareket eden karışık katılımlı büyük teknelere katılabilir ya da özel tekne kiralama hizmeti sunan şirketlerden destek alarak sadece size özel olarak organize edilecek olan boğaz turu planlaması yapabilirsiniz. Amacınız sadece boğaz havası alarak zaman geçirmekse karışık katılımlı turlara katılmanız yeterli olacaktır ancak özel bir günü kutlamak ya da misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız mutlaka özel tekne kiralama alternatifini değerlendirmelisiniz. Bu bağlamda sizlere İstanbul'un en iyi tekne kiralama ve organizasyon şirketi olan Boğaz Çocuğu'nu tavsiye edebiliriz.

EN AZ 2 SAATLİK BOĞAZ TURLARI

Boğaz turu yapmak için Boğaz Çocuğu şirketinden en az 2 saatlik tekne kiralama hizmeti almanız gerekiyor. Şirket, 2 saatten daha kısa sürmesi planlanan boğaz turları için de müşterilerinden 2 saatlik tekne kiralama ücretini talep ediyor. Kiralanan teknenin o günkü boğaz turu programı müsaitse ücretini ödeyerek dilediğiniz kadar süre uzatma işlemi yapabilme imkanına sahipsiniz. Günlük boğaz turları genelde Beykoz ve Sarıyer koylarında gruplara özel olarak organize edilen yüzme turları için tercih edilmektedir ve sabah 10:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'da sona erecek şekilde toplamda 8 saat sürmektedir. Müşterilerden talep gelmesi halinde günübirlik yüzme turları için Adalar koylarına da gidilmektedir.

YEMEKLİ VE YEMEKSİZ ORGANİZASYONLAR

Boğaz turu hizmetini menü hizmeti alarak da tercih edebileceğiniz gibi şirketten sadece tekne kiralama hizmeti alıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilme imkanına sahipsiniz. Dışarıdan kokteyl, kahvaltı ya da yemek menüsü malzemeleri getirip kiralanan teknenin mutfak ekipmanlarını kullanmak isterseniz şirketten garson alma zorunluluğu ortaya çıkar ve 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterli olmaktadır. Garsonlar hem boğaz turu süresince getirdiğiniz malzemeleri servis eder hem de temizlik işlemlerini gerçekleştirir. Yiyecek ve içeceklerin yanında kullan-at malzemeler de getirirseniz garson alma zorunluluğu ortadan kalkarak arzu ederseniz ücretini ödeyerek organizasyona dahil edebilirsiniz.

BİREYSEL VE KURUMSAL DAVETLER

Boğaz turu eşliğinde ihtiyacınız olan her türlü bireysel ve kurumsal organizasyonu saatlik ve günlük seçeneklerde organize edebilme imkanına sahipsiniz. Boğaz Çocuğu şirketi, özel tekne kiralama hizmetini sadece yaz ayları ile sınırlı tutmayıp 12 ay süresine kesintisiz olarak devam ettiriyor. Kaparo ödemesini gönderip rezervasyon yaptırmak koşuluyla tüm sene boyunca istediğiniz zaman aralıklarında boğaz turu yapabilirsiniz. Yaz ve kış ayrımı olmadan en sık organize edilen boğaz turlarının başında doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda partileri, mezuniyet baloları, yıldönümü yemekleri, sürpriz evlenme teklifleri, fasıl eğlenceleri, yüzme turları, iş yemeği ve toplantı organizasyonları geliyor.

BOĞAZ TURU PAKETİ HAZIRLAMA İMKANI

Boğaz turu organizasyonuna ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için şirketi aramanız ya da e-mail göndermeniz gerekmiyor çünkü resmi web sitesi olan bogazturu.com adresinde saatlik ve günlük tekne kiralama fiyatları ile menüler ve sunulan tüm ekstra hizmetler için talep edilen net ücretler paylaşılmış durumda. Ayrıca fiyat hesaplama aracından boğaz turu sürenizi, katılımcı sayısını, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek anında fiyat teklifi alarak kendi boğaz turu paketinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz. Buraya yazmadığımız tüm detayları incelemek ve görsellere bakmak için boğaz turu sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. Boğaz turu rezervasyonu yaptırmak için ilk olarak şirkete kaparo göndermeniz gerekiyor ve talep edilen miktar da boğaz turu için ödenecek toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmayıp kısa süreli geçici opsiyonlar aldıklarından elinizi çabuk tutmalı ve mümkün olan en kısa süre içinde ödemeyi kendilerine ulaştırmalısınız..


Son Güncelleme: 30.12.2021 16:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol