Cumhuriyetimizin 99. yılı Sarıyer’in her köşesinde coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Sarıyerliler dün akşam Sarıyer Merkez’de Namaste Müzik Grubu’nun müzik dinletisinin ardından Can Gox şarkıları ile eğlendi. 

Muhtarlardan Kalaylı’ya ziyaret Muhtarlardan Kalaylı’ya ziyaret

Cumhuriyetimizin yeni yaşına özel düzenlenen etkinlikler kapsamında unutulmaz anlar yaşayan Sarıyerliler dün akşam Namaste Müzik Grubu ve Can Gox konserinde bir araya geldi. 

BAŞKANA TEŞEKKÜR

Çocukluğunun Sarıyer’de geçtiğine değinen Gox, burada konser verecek olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirerek şunları söyledi: “Şubat ayında yeni albümün geleceği müjdesini Sarıyerlilere veriyorum. Burada Cumhuriyet kutlamasını yapıyor olmak çok keyif verici. Sonsuza kadar büyük bir heyecanla kutlanacak, nefes aldığımız sürece hatırlayacağımız bir bayram bu. Cumhuriyeti unutursak toprağı unutmuş, geçmişi unutmuş oluruz. O yüzden hep savunacağımız daha büyük coşkularla kutlayacağımız nice 29 Ekim’ler diliyorum.”

Sarıyer Belediyesi ve Başkan Şükrü Genç’e teşekkür eden sanatçılara konser sonunda çiçeklerini Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun ve CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç verdi.