Sarıyerlilere kaliteli sağlık hizmeti

Sarıyerlilere kaliteli sağlık hizmeti

27 Ocak 2015 Salı 11:06
4974 Okunma
Sarıyerlilere kaliteli sağlık hizmeti

Sarıyer’e prestij kazandıracak mekânlardan birisi olan Özel Batıdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç' in katılımıyla hizmete açıldı. Yoğun katılımın olduğu açılışta, Sarıyerlilere kaliteli sağlık hizmeti mesajı verildi.


Özel Batıdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği görkemli tören ile açıldı. Merkez Mahallesi Şehit Mithat Caddesi Bürümcük Sokak No:11 adresinde açılışı gerçekleştirilen Özel Batıdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açılış törenine Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Mahalle Muhtarlarının yanı sıra çok sayıda Sarıyerli katıldı.

2Açılış kurdelesini kesen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yaptığı konuşmada Özel Batıdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Sarıyer’e büyük bir katkı sunacağını söyledi.  Böylesi bir hizmetten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Genç, “Sarıyerlilere kaliteli sağlık hizmeti sunacak olan bu tür kuruluşların varlığı önemli. Bu kurum aynı zamanda Sarıyer merkezinde var olan hareketliliği  daha da arttıracak. Sarıyer’e değer kazandıracak kurumlarımıza desteklerimiz devam edecek. Tekrardan bu kurumun açılmasında emeği geçen herkesi kutluyor, başarılar ve bol kazançlar diyorum" dedi.

Misyonumuz: Hasta memnuniyeti ve kalitedir


3Özel Batıdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İşletme Müdürü Dt. İbrahim Erol,  açılış sonrası gazetemize konuştu. Özel Batıdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Diş Hekimliğinin tüm uzmanlık alanlarını bünyesinde bulundurduğunu söyleyen Erol, “Polikliniğimizin temel felsefesi hizmet kalitesinin sürekliliği, koşulsuz hasta memnuniyeti, bilimsel, dürüstlük ve güler yüzlü bir hizmettir. Sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına büyük önem veren kliniğimizde, alanında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında hizmet veriyoruz” şeklinde konuştu.

Alanında Uzman Hekimler


4Kendi alanında uzman bir kadroya sahip olduklarının altını çizen Erol, “Uzman hekimlerle çalışıyoruz. Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Endodonti (Kanal tedavisi)  Periodontoloji (Dış Eti Uzmanlığı) Ortodonti (Tel Uzmanlığı), Çene Cerrahisi Uzmanlığı ve implantoloji gibi uygulama alanlarımız var. Bu alanlarda Sarıyerlilere en kaliteli hizmeti vereceğiz.  Denetim ve kalitemizi birleştirerek nitelikli sağlık hizmetlerimi sürdüreceğiz. Sarıyer’in bir marka olması yolunda da katkı sunacağız”dedi.

Merkez Mahallesi Şehit Mithat Cad. Bürümcük Sk. No:11 Sarıyer

 0212: 218 68 68


Son Güncelleme: 27.01.2015 11:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol